eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena
VÝBĚR SOUTĚŽE
PREMIER LEAGUE ZPRAVODAJSTVÍ ZAHRANIČNÍ LIGY
IKONKA PRO VÁŠ WEB
Rss kanály
Témata
Příspěvky v diskuzi
Vytisknout

5 fotbalových bestií, které možná straší obránce i ve spaní

5 fotbalových bestií, které možná straší obránce i ve spaní

V současném vyrovnaném moderním fotbale je důležitý být větší, silnější nebo rychlejší než protivník. Tempo je mnohdy vražedné a odolní hráči či bourači, z nichž jde respekt i několik mil od stadionu, jsou stále potřeba.

8 nejlepších obránců Premier League právě probíhající sezóny

Typickým příkladem dokonalého sportovce a perfektního atleta je třicetiletý záložník Yaya Touré z Manchesteru City, jenž by byl v případě obrazového převedení Premier League do vozového parku typickým Ferrari. Mezi atributy moderního fotbalistu patří síla a výkon už do základního vybavení. Být velký je jedna věc, ale být bestií je věc druhá. Portál givemesport.com se podíval a pětici "černých perel" jejichž souboje mohou protivníky bolet. Není náhoda, že hráče a la Nwankwo Kanu byste v seznamu hledali marně.

5. Wilfried Bony


Bývalý útočník Sparty či Vitesse Arnhem je prvním člověkem seznamu "střízlíků". Super silný střelec velšského klubu Swansea City je nejen robustněji založený, ale nepřekáží mu ani míč u nohy. Ve své první sezóně v anglickém fotbale ostatně vstřelil za svého zaměstnavatele více než 20 gólů ve všech soutěžích, což je slušný vstup.

Pětadvacetiletý Bony, jenž se zatím každým rokem zlepšuje, je brilantní ve vzduchu a mimořádně silný v krytí míče. Navíc neskutečně silný - ostatně Tomáš Kalas v době jejich společného působení v Holandsku mluvil o tom, že větší stehno v životě neviděl. Nedávno jeho sílu poznal i obránce Ben Turner z Cardiff City, jenž vedle něj při vzájemném souboji vypadal, jako když se snaží vzít dítě dospělému sladkosti.

29. března 2014 - Bobby Rohál | Foto: swanseacity.net
Související články:Komentáře na téma: 5 fotbalových bestií, které možná straší obrá ...
celkem 2 komentáře
 
KollerJan (anonym)28.03.2014, 19:30» reagovat
Ještě před pár lety by této statistice vévodil Jan Koller se svými 202 cm výšky a cca 107 kg váhy. Který sice nepatřil k top gólovým útočníkům v ligových soutěžích, ale svou postavou dokázal vypracovat spoustu šancí svým spoluhráčům a taky pro ně vytvořit spoustu volného prostoru, kdy při útoku na sebe vázal 2, někdy i 3 fotbalisty najednou. To byl PAN fotbalista.
Re: KollerJan (anonym)28.03.2014, 20:12» reagovat
samozřejmě by to byla bílá perla, která by mezi výše zmíněnými vynikala :)
Váš komentář:
 
*
*
* Položky označené hvězdičkou a text příspěvku je nutno vyplnit.Plakátový speciál HATTRICK
právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace