Citizens rozstříleli AC Milán, Bayern táhl Lewandowski

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Německý vicemistr Borussia Dortmund potrénovala v posledním přípravném duelu střelbu a Essen rozstřílela poměrem 5:1. Dvěma góly se na tom podílel rychlík Aubameyang, po jedné trefě pak přidali Mkhitaryan, uzdravený Subotič a čerstvá italská posila Immobile.

Stejným výsledkem skončil také zápas AC Milán s mistrem Premier League Manchesterem City, jehož hráči italské kolegy jasně přehráli. "Rossoneri" tak pokračují ve slabých výsledcích - je to jen pár dní, co Inzagiho soubor podlehl řeckému Olympiakosu Pireus 0:3.

Právě jednačtyřicetinásobný šampion řecké Super League nestačil v poslední přípravě na druhý tým uplynulého ročníku anglické nejvyšší soutěže Liverpool, který si připsal těsné vítězství 1:0.

V německo-španělském souobji mezi Athleticem Bilbao a Werderem Brémy se zrodila remíza 2:2. Za bundesligového zástupce přesně pálili Proedl a Bartels, za čtvrtý celek Primera División se přesně trefili Laskurain a Aduriz, s tím, že ten se jen pár minut po své trfě z jednadvacáté minuty poroučel po červené kartě do sprchy a Bilbao tak hrálo více než hodinové oslabení.

Bayern Mnichov, jehož svatyni hájil Starke a v základu nechyběli například Martinez, Badstuber, Alaba, Pizarro či Ribéry, si pak ve finále Telekom Cupu 2014 poradil s Wolfburgem. Guardiolův soubor rozhodl o své výhře již v úvodních dvaceti minutách hry, kdy vstřelil všechny své góly. Po brance Rodeho se dvakrát zapsal mezi střelce Robert Lewandowski a opět ukázal, že by mohl být pro velkoklub z Allianz Areny obrovskou posilou.