Mizérie Jihlavy pokračuje. Stopku ji v poháru vystavil Žizkov

[tag]POHÁR ČESKÉ POŠTY[/tag]Nevydařený start nové sezony Jihlavy nebere konce. V lize je zatím bez bodu a v Poháru České pošty končí již v 2. kole. Tým z Vysočiny nestačil na druholigový Žižkov a po prohře 1:2 je tak prvním týmem Synot ligy, který se s touto soutěží v nové sezoně rozloučil.

5 destinací, kam může Čech odejít z Chelsea

Druholigová Viktorie Žižkov přidala kouči Jihlavy další vrásky na čele. Svěřenci Petra Rady vypadli v pohru a o prolomení smůly se budou muset snažit už jen v lize. Přitom právě Jihlava šla do vedení po nechytatelné střele Harby, který hned v úvodu druhého poločasu mohl náskok navýšit, ale přestřelil. Zaváhání využili domácí a v 56. minutě Opluštil hlavou nasměroval míč do branky po rohovém kopu.

Opařená Jihlava se nezmohla k náporu, naopak větší šance měli hráči Žižkova. Pět minut před koncem zasadil rozhodující ránu střídající Marek a zařídil postup domácím, kteří ve 3. kole narazí na městského rivala Slavii.