Barcelonu spasil Sandro, Real promrhal dvoubrankové vedení a prohrál

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Ještě osm minut před koncem držel Villarreal v utkání s Barcelonou bezbrankovou remízu, ale výborný výsledek se žluté ponorce uhájit nepodařilo. Tři body totiž Barceloně zajistil teprve devatenáctiletý Sandro, jehož Luis Enrique vytáhl z rezervy. Nedařilo se Realu Madrid, který prohrál na půdě Realu Sociedad 2:4.

Katalánci byli po celý zápas lepší, ale gólově se dlouho nemohli prosadit. Argentinské hvězdě Lionelu Messimu dvakrát překazila radost branková konstrukce. Bez šancí ovšem nebyli ani domácí, ale nakonec se radovali hosté.

V závěru poslal kouč Luis Enrique na hřiště Sandra, jenž se mu záhy za důvěru odvděčil, když do sítě dorazil Messiho střelu.

Real Madrid začal na hřišti San Sebastianu velmi dobře, když se po trefách Ramose a Balea ujal v jedenácté minutě vedení 2:0. Domácí však nesložili zbraně a ještě do poločasu stihli vyrovnat. Ve druhé půli pak přidali další dva góly a slaví překvapivé vítězství.

Španělská liga - 2. kolo:

Villarreal - FC Barcelona 0:1 (82. Sandro)
La Coruňa - Vallecano 2:2 (7. Rodriguez, 90. Cuenca z pen. - 40. a 73. Bueno)
San Sebastian - Real Madrid 4:2 (41. a 65. Zurutuza, 35. Iňigo, 75. Vela - 5. Sergio Ramos, 11. Bale)