Barcelona smetla Levante a je dál stoprocentní

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Španělská Barcelona si ve čtvrtém ligovém kole poradila snadno na půdě Levante, odkud si po výsledku 5:0 odvezla tři body. Dařilo se i Seville, která udržela v Córdobě ligovou neporazitelnost a druhé místo s deseti body.

Demolici Levante načal ve 34. minutě Neymar, ve 42. minutě byl vyloučen domácí Vyntra, ale Messi nařízenou penaltu neproměnil. O dvě minuty později se Katalánci přesto prosadili. Přesně mířila letní posila Rakitič.

Po změně stran se dvakrát trefil Ramírez a gólu se dočkal i Messi, jenž v 77. minutě uzavřel gólový účet utkání.

Španělská liga - 4. kolo:

San Sebastian - Almería 1:2 (85. Castro - 30. vlastní De la Bella, 51. Dos Santos)
Villarreal - Vallecano 4:2 (74. a 87. Vietto, 33. Espinosa, 62. Musacchio - 22. Kakuta, 29. Bueno)
Córdoba - FC Sevilla 1:3 (83. García - 8. a 87. z pen. Bacca, 72. Mbia)
Levante - FC Barcelona 0:5 (57. a 64. Ramírez, 34. Neymar, 44. Rakitič, 77. Messi)