Pětadvacet hattricků Cristiana Ronalda při jeho madridské misi

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Cristiano je opravdu neskutečný borec a i když není čistokrevným hrotovým útočníkem, střílí góly jako po másle. Ve své kariéře jich má na kontě už 388 a z toho 265 pouze v Realu. Navíc se mu povedlo vsítit rovných 25 hattricků a v hlavní metropoli Španělska překonává veškeré rekordy.

Ronaldo se dohodl s United na podmínkách smlouvy

1. Mallorca – Real Madrid 1:4, 5. květen 2010

První tří branková kanonáda v jediném zápase přišla až ke konci sezóny proti Mallorce. Real sekundoval Barceloně a pokud chtěl pomýšlet na úspěch, musel drtit soupeře. Ronaldo jako nováček týmu přicházejíc z Manchesteru United válel, na první hattrick měl políčeno už v pěti zápasech, kde dal „pouhé“ dva góly.

2. Real Madrid – Racing Santander 6:1, 23. října 2010

V první sezóně stihl Ronaldo vstřelit jen jeden hattrick, za to v té druhé vše vypadalo už trochu jinak. Pekelnou šňůru sedmi hattricků za sezónu rozjel v říjnu proti Racingu. Tomu nedal ale jen tři branky, nýbrž čtyři. Hattrick měl splněný už po 47 minutách hry.

3. Real Madrid – Athletic Bilbao 5:1, 20. listopad 2010

Debakl Bilbaa byla jen slabá náplast následující vysoké prohry obdržené od Barcelony, ale pro Ronalda se opět jednalo o trojgólový zápas. V nastaveném čase proměnil penaltu a mohl se radovat ze třetího hattricku.

4. Real Madrid – Levante 8:0, 22. prosinec 2010

O měsíc později se portugalský sniper rozhodl rozstřelit obranu Levante v prvním kole španělského poháru. Nebyl ale jediný, tři góly vsadil za záda brankáře Levante i Karim Benzema.

5. Real Madrid – Villarreal 4:2, 9. ledna 2011

Real Madrid dvakrát v zápase s Villarrealem prohrával a jen díky Ronaldovi, který dvakrát srovnal a v 79. minutě otočil zápas, vyhrál.

[break]
6. Real Madrid – Malaga 7:0, 3. březen 2011

I když sestava Malagy v roce 2011 nebyla rozhodně nejhorší, debaklu 7:0 nedokázal vzdorovat ani perfektní Martin Demichelis. Po poločase, který skončil 3:0, přišla řada na Ronalda, jenž domaloval skóre v 78. minutě.

7. Sevilla – Real Madrid 2:6, 7. květen 2011

Mělo se jednat o poměrně vyrovnanější zápas španělské La ligy, bylo tomu ale přesně naopak. Ronaldo se opět ujal role kata a vsítil čtyři branky.

8. Real Madrid – Getafe 4:0, 10. květen 2011

Hned o tři dny později v dalším kole Primera Division hostil doma Madrid klub z Getafe a očekávala se přestřelka, která se také dostavila. Ronaldův hattrick byl naplněn v nastavení typicky z penalty.

9. Zaragoza – Real Madrid 0:6, 28. srpna 2011

Real chtěl v nově získané sezóně získat respekt hned v prvním zápase a to se povedlo. Chabá Zaragoza nestačila na úvod sezóny 2011/2012 vzdorovat a prohrála vysoko 0:6. Ronaldo otevíral skóre v 24. minutě a v 87. jej uzavřel třetí brankou.

10. Real Madrid – Rayo Vallecano 6:2, 24.září 2011

Ani ne do měsíce se objevil stejný počet branek z produkce Realu i v brance Vallecana. A Ronaldo opět otevřel a uzavřel celý zápas. K hattricku mu dopomohly dvě úspěšně proměněné penalty.

[break]
11. Malaga – Real Madrid 0:4, 22. říjen 2011

I při druhém zničení Malagy byl přítomen třígólový Cristiano. Kdo měl vsazeno na Real, musel být spokojen už po 38 minutách hry, jelikož do té doby padly všechny branky.

12. Real Madrid – Osasuna 7:1, 6. listopad 2011

V listopadu 2012 se zdálo, že Ronaldo bude střílet hattricky co třetí zápas, jak tomu bylo od začátku sezóny. Od Malagy také uběhly dva zápasy a ten třetí v Pamploně Ronaldo rozbil hattrickem. Nutno říci, že před zápasem dostal povolený dopink v podobě Zlaté kopačky za nejlepšího střelce.

13. Sevilla – Real Madrid 2:6, 17. prosinec 2011

Další setkání se Sevillou skončilo na chlup stejně, jako v tom prvním z minulé sezóny. A Ronaldo dal samozřejmě také opět hattrick. Stav zápasu otevřel už v desáté minutě.

14. Real Madrid – Levante 4:2, 12. únor 2012

Od páté minuty Real ostudně prohrával a až ve 45. minutě srovnal Ronaldo. Hned po odstartování druhé půle se vrhl na soupeřovu defenzivu a do dvanácti minut ji zbořil dvěma dalšími góly.

15. Atlétiko Madrid – Real Madrid 1:4, 11. duben 2012

Získat nálepku hráče, který zničí hattrickem soupeře v rámci El Madrigalu, to znamená opravdu hodně fotbalového uznání. Ronaldovi se to před dvěma lety povedlo. Tři branky zakončil jak se na něj sluší a patří hattrickem.

[break]
16. Real Madrid – Deportivo La Coruňa 5:1, 30. září 2012

Dostáváme se do sezóny 2012/2013, do které Real vstupoval konečně jako obhájce titulu. Vstup se mu příliš nepovedl, to ale napravily následné debakly soupeřů. Za prvním pětigólovým přídělem nestál nikdo jiný než Ronaldo. Penaltou navedl Real k výhře a pokutovým kopem také ukončil jejich rozdivočelost.

17. Ajax Amsterodam – Real Madrid 1:4, 3. října 2012

Ajax je v Lize mistrů pojem podobný Realu Madrid, ovšem před dvěma léty Bílému baletu nemohl konkurovat a ve skupině dvakrát prohrál vysoko 1:4. Poprvé v něm figuroval hlavně CR7, jediný gól Benzemy doplnil hattrickem.

18. Real Madrid – Celta Vigo 4:0, 9. ledna 2013

Španělský pohár v roce 2013 nemusel být pro Real nikterak úspěšný. První zápas s Vigem prohrál 2:1 a doma musel jednat. Naštěstí je v sestavě královského klubu Ronaldo a v domácí odvetě řádil už od třetí minuty.

19. Real Madrid – Getafe 4:0, 27. ledna 2013

Tři měsíce trvala pauza, jakou Ronaldo absolvoval než vstřelil konečně ligový hattrick. Za deset minut jej měl za sebou a už v 72. minutě mohl střídat.

20. Real Madrid – Sevilla 4:1, 9.únor 2013

Ronaldo má Sevillu opravdu rád a i při třetím dobytí stál za hattrickem. Stav otevřel Benzema a dílo zkázy tak mohl dokonat portugalský zabiják. Tím ale také započal nejdelší „hattrick půst“, který jej kdy v Realu potkal.

[break]
21. Galatasaray – Real Madrid 1:6, 17. září 2013

Odměny za hattrick CR7 na výplatní pásku naskočily až po sedmi měsících. To si počíhal v prvním zápase na bezzubý Galatasaray. Turecký mistr ale i přes hrubý debakl dokázal ze skupiny postoupit a zanechal za sebou i turínský Juventus.

22. Real Madrid – Sevilla 7:3, 30. říjen 2013

Sevilla to na Real opravdu neumí a potvrzuje to čtvrtý debakl v tomto žebříčku, při kterém Ronaldo figuruje s hattrickem na krku.

23. Real Madrid – Real Sociedad 5:1, 9. listopad 2013

První poločas Real vyhrál 4:0 a Ronaldo už byl v zápisu dvakrát vedený jako střelec. Poslední branku přidal čtvrt hodinky před koncem zápasu. Zároveň ukončil třígólovou show v loňské sezóně, ve které Real vyhrál Ligu mistrů.

24. Deportivo La Coruňa – Real Madrid 2:8, 20. září 2014

Dostáváme se do aktuální sezóny a k nedávno odehraným zápasům. Přesto, že je teprve začátek sezóny, Ronaldo řádí a už má za sebou dva hattricky. Ten první přišel proti nováčkovi La ligy Deportivu.

25. Real Madrid – Elche 5:1, 23. září 2014

A o tři dny později zas trestal na Santiagu Bernabeu Elche, od kterého se očekávají tvrdé boje o udržení se v první lize. Aby toho nebylo ale málo, proti Elche zkompletoval Ronaldo potřetí v Realu Madrid čtyři branky.