Juniorka Plzně posílená o Horvátha a Hejdu nestačila na Příbram

Juniorka Plzně se ve dvanáctém kole utkala s Příbramí. Celý duel okořenil především kapitán ligového celku Pavel Horváth, který se v juniorském týmu rozehrává. I přes dobrý start Západočechů do zápasu nakonec Příbram potvrdila roli favorita a zvítězila 1:0.

Liberec vs. Boleslav? Historický výsledek

Domácí Plzeň v prvním poločase dominovala, z čehož vyplynula i řada rohových kopů a standardních situací, které rozehrával právě dirigent Horváth. V závěru první půle však zahrozili i hosté, když jejich branku neuznal sudí pro útočný faul.

I druhý poločas probíhal v aktivním duchu, jen se začalo více dařit Příbrami. Ta zahrozila v 70. minutě po faulu na Medvěděva, jenže Mareš penaltu neproměnil. Přesto se dočkali dvě minuty před koncem, když po ponechané výhodě ve vápně Řezáč svou šanci proměnil. Viktoria zahrozila ještě v úplném závěru utkání, ale hostující brankář Kočím bravurně vychytal penaltu Daniela Černého.

Plzeň - Příbram 0:1 (0:0)

Branky: 88. Řezáč ŽK: Medveděv – Ježdík, Šindelář Rozhodčí: Hock – Hrabovský, Kříž

Plzeň: Juraši - Medvedět, Piroch, Čihák, Glazer - Hradecký, Horváth - Hejda (74. Vávra), Kratochvíl (82. Bohó), Mlynařík - Černý