Londýnské derby ovládla Chelsea, Manchester vyzrál na Everton

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Velké londýnské derby nabídlo střet Chelsea s Arsenalem. Poslední vzájemný duel skončil katastrofálně pro Gunners, kteří od Blues obdrželi šest branek. Vítězství na Stamford Bridge slavili opět domácí, když ve 27. minutě pokutový kop proměnil Hazard a v 78. minutě zvýšil Diego Costa. Na hřišti se objevil i český reprezentační brankář Petr Čech, který musel ve 24. minuě nahradit zraněného Courtoise. Celý duel začal zhruba o čtvrt hodiny pozdě kvůli nepokojům fanoušků.

10 kanonýrů, kteří se před bránou málo kdy mýlí

Hráči Manchesteru United se vrátili do vrchních pater tabulky Premier League, když v sedmém kole anglické Premier League zvítězili s Evertonem 2:1. O branky domácích se postarali Angel Di María a premiérovou trefu v dresu Rudých ďáblů zaznamenal i Radamel Falcao.

United poslal do vedení v 27. minutě Angel Di María. Everton mohl vyrovnat těsně před koncem první půle, David de Gea se však blýskl skvělým zákrokem, když zneškodnil pokutový kop Bainese. Hosté se dočkali v 55. vyrovnávací branky zásluhou Naismitha, jenže o sedm minut později triumf domácích rozhodl Radamel Falcao.