Flamini: Čelíme pravdě

Arsenal půjde do souboje v Bruselu proti domácímu Anderlechtu jako mírný favorit. To vše i přesto, že Wenger nebude moci nasadit Özila, Girouda, Debuchyho a možná ani Koscielného, s tím, že svatyni Kanonýrů bude hájit až třetí gólman bez větších zkušeností Damian Martínez, jenž dosud hájil branku londýnského velkoklubu pouze ve dvou soutěžních zápasech, v nichž inkasoval šest gólů. [b]"Máme hodně zraněných, ale nechceme se schovávat za jakékoli výmluvy. Čelíme pravdě - o víkendu jsme nevyhráli s Hullem (2:2), takže musíme najít řešení v dalších zápasech,"[/b] pronesl třicetiletý francouzský záložník Mathieu Flamini, jenž si připsal v aktuálním ročníku Premier League šest startů a 485 minut čistého času na trávníku, což mu může například kapitán českého národního mužstva Tomáš Rosický se svými 19 minutami pouze závidět.

Bony a další: Aktuálně nejsilnější XI afrického kontinentu