Sigma nadějné vedení proti Baníku neudržela

[tag]TIPSPORT LIGA[/tag] Hráči ostravského Baníku, které vedl jako kapitán někdejší český reprezentační útočník Milan Baroš, ve svém závěrečném vystoupení v zimní Tipsport lize remizovali se Sigmou Olomouc 3:3.

Serie A dokázala předstihnout Premier League. Co Synot liga?

Stejně jako v předchozím utkání se Zbrojovkou Brno sice dohnali dvoubrankový náskok soupeře z prvního dějství, ale tentokráte už se jim dokonat obrat nepodařilo.

K triumfu však měli svěřenci trenéra Petra Frňky blíž než domácí hanácký celek, neboť lídra Fotbalová národní ligy po změně stran ve druhém dějství jasně přehrávali a kupříkladu kolumbijská posila Zapata nastřelila deset minut před koncem tyč.

Tipsport liga:

Skupina D (Olomouc):

Sigma Olomouc - Baník Ostrava 3:3 (3:1)

Branky: 22. a 40. Chorý, 41. Zahradníček - 16. Štěpán, 68. Jirásek z pen., 77. Azevedo.

Sestava Ostravy:
I. poločas: Pavlenka - Štěpán, Kaša, Stronati, Helešic - Mensah, Šichor, Mehanovič - Sivrič, Baroš, Holzer.
II. poločas: Pavlenka - Sukup, Frydrych, Honiš, Byrtus - Foltýn, Šichor (70. Mehanovič), Jirásek - Azevedo, Zapata, Narh. Trenér: Frňka.