Juventus spasil Mandžukič, Paříž přehrála Manchester United

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Římské Lazio zatím v letní přípravě kráčí od neúspěchu k neúspěchu. Po těsné prohře s béčkem Sigmy Olomouc nestačil bývalý klub Pavla Nedvěda, Libora Kozáka či Karla Poborského ani na bundesligový Mainz, jemuž po trefách Malliho, Jaira a Clemense podlehl 0:3.

Vyzkoušejte sázkovou kancelář winmasters, protože na kurzech záleží!

O poznání více se dařilo jinému italskému zástupci Serii A Juventusu. Stará dáma sice Lechii Gdaňsk porazila, nicméně přesvědčivé to nebylo a těsný triumf vystřelil obhájci Scudetta až nový útočník Mario Mandžukič v devadesáté minutě utkání. Jen pro úplnost dodáme, že Juve poslal do vedení Paul Pogba.

Tottenham Hotspur na americké půdě nestačil na výběr hvězd Major League Soccer, které si na Kohouty vyšláply a porazily je 2:1. Rozhodli o tom branky Brazilce Kaká z Orlandy a Španěla Villy z New Yorku City, s tím, že autorem jediného gólu Spurs byl Harry Kane.

Nejprestižnější šlágr pak hostil chicagský stadion Soldier Field, na kterém se proti sobě postavily kluby Manchester United a Paris Saint-Germain. O všem podstatném se rozhodlo již v prvním dějství, kdy obranu Rudých ďáblů pokořili Matuidi, jemuž přihrával Lucas Moura a Zlatan Ibrahimovič, kterému přeložil míč Maxwell. Za tým Louise van Gaala se neprosadili ani Rooney s Depayem, kteří na trávníku vydrželi po celých devadesát minut. Obranu United už pak řídila nová italská posila Darmian.