Čech proti Chelsea uspěl a Superpohár pro Gunners urval

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag]Arsenal dokázal v anglickém Superpoháru uspět s aktuálním mistrem Premier League. V městském duelu o Superpohár zvítězili Gunners 1:0 díky brance Alexe Oxlade-Chamberlaina a čistému kontu českého reprezentačního brankáře Petra Čecha, pro kterého byl tento duel obzvlášť pikantní.

Vyzkoušejte sázkovou kancelář winmasters, protože na kurzech záleží!

Wenger se o překvapení nepostaral a česká jednička se podle očekávání objevila v základní sestavě Kanonýrů. Prvních dvacet minut se odehrávalo ve středu hřiště, tudíž oba brankáři neměli příliš práce. Jedinou branku utkání vstřelil ve 24. Minutě Oxlade-Chamberlain po přihrávce Walcotta.

Blues byli blízko vyrovnání až po hodině hry, kdy se Fábregas blýskl další geniální přihrávkou, která našla Hazarda. Belgická hvězda však sama před Čechem selhala a míč střelila nad branku českého brankáře. Další tutovku měl Oscar, jehož střelu do rohu branky Čech vyrazil. V závěru mohli Gunners náskok ještě navýšit, ale Cazorla na Courtoise nevyzrál stejně jako Ramsey a Gibbs.