Trpišovský: Maximální zklamání

V hodně složité situaci byl liberecký trenér Jindřich Trpišovský před utkáním Evropské ligy proti PAOKu Soluň. Severočeši totiž ještě před pár dny byli v karanténě a řešili rozsáhlé zdravotní potíže. S notně oslabeným týmem tak musel kouč Slovanu bojovat o další body do tabulky, ale to se nepodařilo. Domácí totiž pod Ještědem neudrželi vedení a po gólu ze závěru duelu prohráli 1:2. [b]„Kdybych to měl hodnotit na stupnici od jedné do deseti, tak je to, co se týče zklamání, asi deset. Po dvou velmi dobrých výkonech ve skupině máme jen jeden bod, což je strašně málo. Na půdě Karabachu jsme dostali gól v 93. minutě, dneska po tom průběhu nemáme ani bod. Takže ta skupina je pro nás hořká. Klobouk dolů před klukama. V té situaci, v které byli, odvedli absolutní maximum. Museli jsme nuceně střídat a čtyři pět hráčů dohrávalo v křečích nebo s totálním vyčerpáním. Na tom pohybu hráčů bylo vidět, že v nich víc není. Projevilo se, že v první fázi budou hráči takoví svěží, ale bohužel ke konci zhruba od té 75. minuty nám síly chyběly. To nic nemění na tom, že u spousty hráčů to pro mě bylo až obdivuhodné. Furt doufám, že budeme do posledního kola v odvetě v Soluni hrát o postup. Tenhle výsledek znamená, že musíme minimálně dva ze čtyř zápasů vyhrát,“[/b] řekl pro ČTK.