Bayern dostal v Rusku lekci, na Emirates se body dělily

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Ruský Rostov se postaral v Lize mistrů o pořádné překvapení, když na domácí půdě dokázal získat skalp Bayernu Mnichov. Bavorský mistr se sice dostal do vedení díky trefě Costy ale domácí dokázali utkání otočit. Bernatova branka sice znamenala vyrovnání, ale hosté se již na další zásah, který obstaral Noboa, nedokázali zareagovat.

Benfika zavítala na horkou půdu tureckého Besiktase a po prvním poločase se zdálo, že je rozhodnuté. Komfortní náskok 3:0 však dokázali domácí stáhnout a nakonec se body dělily za remízu 3:3. Arsenal na Emirates dokázal urvat bod za remízu 2:2. Velkou měrou se o to zapříčinil i záložník francouzského PSG Verratti, který ve druhém poločase vstřelil vlastní branku.

Barcelona okusila skvělou diváckou kulisu skotského Celtiku, ale domácím ani hlavy v hledišti nepomohli. Španělský mistr měl totiž v sestavě Lionela Messiho, který dvěma přesnými zásahy utkání rozhodl. Basilej klíčový duel v Rumunsku zvládla jen na půl, neboť si domů veze bezbrankovou remízu. Stejný výsledek uhrál i Šachtar pod Vesuvem.

Atlétiko Madrid doma nepřipustilo žádné překvapení a hravě si poradilo s PSV. Mezi střelce se zapsala i hvězda týmu Antoine Griezmann. To Borussie Mönchengladbach dokázala pořádně potrápit Manchester City a doma s ním remizovat 1:1. Utkání ovlivnilo vyloučení na obou stranách.

Liga mistrů:

Rostov - Bayern 3:2 (44. Azmoun, 50. Poloz z pen., 67. Noboa - 35. Costa, 52. Bernat)
Besiktas - Benfica 3:3 (58. Tosun, 82. Quaresma z pen., 89. Aboubakar - 10. Guedes, 25. Semedo, 32. Fejsa)
Ludogorec - Basilej 0:0
Arsenal - PSG 2:2 (45+1. Giroud, 60. Verratti vl. - 18. Cavani, 77. Lucas)
Neapol - Dynamo Kyjev 0:0
Celtic - Barcelona 0:2 (24. a 55. z pen. Messi)
Mönchengladbach - Manchester City 1:1 (23. Raffael - 45+1. Silva)
Atlético Madrid - PSV 2:0 (55. Gameiro, 66. Griezmann)