Alžírsko končí

Skóre zápasu Senegal-Alžírsko otevřela v 10. minutě opora národního týmu Islam Slimani. Vedení ovšem Alžírsku nevydrželo ani do konce poločasu, ale na začátku toho druhého opět Slimani udeřil. Necelé dvě minuty po jeho trefě přišla senegalská odpověď v podobě vyrovnání Moussy Sowa. V utkání Zimbabwe-Tunisko se očekával jednoznačný triumf Tunisanů a očekávání se i naplnilo. Skóre po poločase bylo 4:1 pro severoafrickou zemi. V druhém poločase snížil střídající hráč Tendai Ndoro. Všechny zápasy skupiny B byly odehrány a překvapivými čtvrtfinalisty soutěže jsou Senegal a Tunisko. Jeden z favoritů turnaje, Alžírsko, tedy končí i přes pomoc Riyada Mahreze a Islama Slimaniho již ve skupinách. Tým Zimbabwe, kde působí Sparťan Costa Nhamoinesu, na šampionátu rovněž končí po zisku jednoho bodu. [b]Senegal – Alžírsko 2:2[/b] (44. Diop, 54. Sow – 10. Slimani, 52. Slimani) [b]Zimbabwe – Tunisko 2:4[/b] (43. Musona, 58. Ndoro – 10. Sliti, 22. Msakni, 36. Khenissi, 45. Khazri)