TOP 3 zkušení hráči, kteří zamířili přesně, ale do špatné sítě!

[tag]STATISTIKA[/tag] Zkušenosti mají na rozdávání, na tuzemských trávnících posbírali už několik desítek či stovek startů, jejich jména jsou časem prověřená. Přesto si i takoví hráči čas od času vyberou svou slabší chvilku…

Dnes se společně podíváme na TOP 3 zkušené hráče z české nejvyšší fotbalové soutěže, kteří si během podzimní části aktuální sezony 2016/17 připsali na své konto vlastní branku.

Jiří Fleišman (Mladá Boleslav)

Dnes již dvaatřicetiletý obránce Jiří Fleišman, který dříve oblékal dres severočeského Liberce, si dal vlastní branku v 11. kole, kdy boleslavský celek doma přivítal Zbrojovku Brno. Fleišman nešťastným kouskem v 72. minutě srovnal na 2:2, bláznivý zápas nakonec skončil remízou 3:3. Kromě toho na podzim gól nedal, místo toho posbíral tři žluté karty.

[break]

Jakub Chleboun (Hradec Králové)

Nešťastnou vlastní branku si na své konto připsal i jednatřicetiletý zadák Jakub Chleboun z Hradce Králové. Na druhou stranu jej ale nijak zvlášť mrzet nemusela. Do špatné sítě totiž zavěsil ve 43. minutě v duelu s Viktorií Plzeň (1:4), čímž zvyšoval už na rozdíl tří branek. Tady Hradec důležité body v boji o záchranu rozhodně neočekával.

[break]

Pavel Dreksa (MFK Karviná)

Vlastenec má na svém kontě také další obránce nováčka české ePojisteni.cz ligy, a sice Pavel Dreksa z Karviné. Slabší chvilku si vybral v zápase proti Teplicím (1:4), jeho gól znamenal vyrovnání na 1:1. Kromě toho ale dvakrát zavěsil na podzim i do správné sítě, a sice proti Příbrami a Dukle. Jaro stráví na hostování v ázerbájdžánském Baku.