Čeští fotbalisté v zahraničí

Během posledního víkendu roku 2007 se z českých krajánků výrazněji prosadil jen Tomáš Rosický, který v nastaveném čase pečetil vítězství Arsenalu nad Evertonem 4:1 a pomohl tak svému týmu k návratu do čela tabulky Premier League. Z dalších legionářů se v sobotu objevili na hřišti jen David Rozehnal v duelu Chelsea s Newcastlem a Michal Pospíšil, jenž ve skotské lize obléká dres Hearts.

ANGLIE:

Chelsea - Newcastle 2:1, PETR ČECH nebyl do zápasu nominován - DAVID ROZEHNAL nastoupil na posledních dvacet minut.

Tottenham - Reading 6:4, RADEK ČERNÝ sledoval přestřelku z lavičky náhradníků.

Wigan - Aston Villa 1:2, PATRIK BERGER nebyl ani na lavičce náhradníků.

Everton - Arsenal 1:4, TOMÁŠ ROSICKÝ přišel na hřiště v 88. minutě a v nastaveném čase vstřelil čtvrtý gól svého týmu.

SKOTSKO:

Celtic Glasgow - Gretna 3:0, JIŘÍ JAROŠÍK - nenastoupil.

Falkirk - Heart of Midlothian 2:1, MICHAL POSPÍŠIL - utkání začal na lavičce náhradníků, v 80. minutě vystřídal Elliota.

[ 29.12.2007 - Jiří Štádler l Foto: ČTK ]