eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena
VÝBĚR SOUTĚŽE
ZPRAVODAJSTVÍ ZAHRANIČNÍ LIGY
IKONKA PRO VÁŠ WEB
Rss kanály
Témata
Příspěvky v diskuzi
Vytisknout

Sparta – Slavia, Real s AC Milán i Valencií, Tottenham – Chelsea!

Sparta – Slavia, Real s AC Milán i Valencií, Tottenham – Chelsea!

SVÁTEČNÍ TV PROGRAM Zajímá vás, na co vše narazíte ve vánočním a silvestrovském televizním programu v době od 22. prosince 2014 do 4. ledna 2015? Redakce eFotbal.cz si dovoluje poukázat například na souboje Sparta - Slavia, Tottenham - Chelsea či dvě vystoupení Realu proti AC Milán a Valencii.

PONDĚLÍ 22. PROSINCE


18.25 (výkop 18.30): Juventus Turín – SSC Neapol (utkání italského Superpoháru) – Digi Sport.
20.00 (výkop 20.15): RB Lipsko – Mnichov 1860 (utkání 19. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.
20.55 (výkop 21.00): Stoke City – FC Chelsea (utkání 17. kola anglické Premier League) - Digi Sport.

ÚTERÝ 23. PROSINCE

1.10: Španělsko – Nizozemsko (záznam utkání základní skupiny MS 2014) – ČT Sport.

STŘEDA 24. PROSINCE


8.30: Česko – Nizozemsko (záznam utkání kvalifikace ME 2016) – ČT Sport.
14.15: MS 2014 ve fotbale v Brazílii (souhrn) – ČT Sport.
15.05: Fotbal 2014 (souhrn roku) – ČT Sport.

ČTVRTEK 25. PROSINCE

8.30: Turecko – Česko (záznam utkání kvalifikace ME 2016) – ČT Sport.
13.30: Real Madrid – FC Barcelona (záznam utkání 29. kola sezony 2013/2014) – Sport 1. Na Sportu 2 v 19.00 hodin.
15.30: Real Madrid – FC Barcelona (záznam utkání 9. kola sezony 2014/2015) – Sport 1. Na Sportu 2 v 21.00 hodin.
20.45 : MS 2014 ve fotbale v Brazílii (souhrn) – ČT Sport.

PÁTEK 26. PROSINCE

8.30: Kazachstán – Česko (záznam utkání kvalifikace ME 2016) – ČT Sport.
11.00: Real Madrid – FC Barcelona (záznam utkání 9. kola sezony 2014/2015) – Sport 1.
13.40 (výkop 13.40): FC Chelsea – West Ham United (utkání 18. kola anglické Premier League) – Digi Sport.
15.55 (výkop 16.00): Manchester United- Newcastle United (utkání 18. kola anglické Premier League) – Digi Sport. Na Digi Sport 2 od 20.20 hodin.
18.25 (výkop 18.30): FC Arsenal – Queens Park Rangers (utkání 18. kola anglické Premier League) – Digi Sport.
18.30: FC Watford – Wolverhampton Wanderers (utkání 23. kola druhé anglické ligy) – Slovak Sport TV 1.
20.30 (relive, výkop 16.00): FC Burnley – FC Liverpool (utkání 18. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

SOBOTA 27. PROSINCE


6.00: Real Madrid – FC Barcelona (záznam utkání 29. kola sezony 2013/2014) – Sport 1. Na Sportu 2 v 10.00 hodin.
8.30: Česko – Island (záznam utkání kvalifikace ME 2016) – ČT Sport.
13.00: Real Madrid – FC Barcelona (záznam utkání 9. kola sezony 2014/2015) – Sport 1. Na Sportu 2 v17.30 hodin.
14.55: Vánoční turnaj fotbalových internacionálů 2014 (souhrn) – ČT Sport.
15.30: MS 2014 ve fotbale v Brazílii (souhrn) – ČT Sport.

NEDĚLE 28. PROSINCE


6.00 a 17.30: Real Madrid – FC Barcelona (záznam utkání 9. kola sezony 2014/2015) – Sport 1.
12.55 (výkop 13.00): Tottenham Hotspur – Manchester United (utkání 19. kola anglické Premier League) – Digi Sport. Na Digi Sport 2 od 22.00 hodin.
13.00: Nottingham Forest – Birmingham City (utkání 23. kola druhé anglické ligy) – Slovak Sport TV 1.
15.00 (výkop 15.05): AFC Southampton – FC Chelsea (utkání 19. kola anglické Premier League) – Digi Sport.
15.55 (výkop 16.00): West Ham United – FC Arsenal (utkání 19. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2. Na Digi Sport od 21.40 hodin.
16.00: Blackburn Rovers – FC Middlesbrough (utkání 23. kola druhé anglické ligy) – Slovak Sport TV 1.
17.10 (výkop 17.15): Newcastle United – FC Everton (utkání 19. kola anglické Premier League) – Digi Sport.
19.45 (relive, výkop 16.00): Manchester City – FC Burnley (utkání 19. kola anglické Premier League) – Digi Sport.
23.20: Brazílie – Německo (záznam semifinálového utkání MS 2014 v Brazílii) – ČT Sport.

PONDĚLÍ 29. PROSINCE


20.55 (výkop 21.00): FC Liverpool – Swansea City (utkání 19. kola anglické Premier League) - Digi Sport.

ÚTERÝ 30. PROSINCE

11.30: Vánoční turnaj fotbalových internacionálů 2014 (souhrn) – ČT Sport.
17.15 (relive): Real Madrid – AC Milán (mezinárodní utkání Dubai Football Challenge 2014) – NOVA Sport.
0.05: Real Madrid – Atlético Madrid (záznam finále Ligy mistrů 2014) – ČT Sport.

STŘEDA 31. PROSINCE

12.00: Sparta Praha – Slavia Praha (silvestrovské derby bývalých hráčů pražských „S“) – ČT Sport. Záznam v 1.35 hodin.
16.30: Real Madrid – FC Barcelona (záznam utkání 29. kola sezony 2013/2014) – Sport 1.
18.30: Real Madrid – FC Barcelona (záznam utkání 9. kola sezony 2014/2015) – Sport 1.
19.45: MS 2014 ve fotbale v Brazílii (souhrn) – ČT Sport.
20.35: Fotbal 2014 (souhrn roku) – ČT Sport.

ČTVRTEK 1. LEDNA

13.40 (výkop 13.45): Stoke City – Manchester United (utkání 20. kola anglické Premier League) – Digi Sport.
15.55 (výkop 16.00): AFC Southampton – FC Arsenal (utkání 20. kola anglické Premier League) – Digi Sport.
17.00: Real Madrid – FC Barcelona (záznam utkání 29. kola sezony 2013/2014) – Sport 2.
17.15: Real Madrid – AC Milán (záznam mezinárodního utkání Dubai Football Challenge 2014) – NOVA Sport.
18.25 (výkop 18.30): Tottenham Hotspur – FC Chelsea (utkání 20. kola anglické Premier League) – Digi Sport.
19.00: Real Madrid – FC Barcelona (záznam utkání 9. kola sezony 2014/2015) – Sport 2.
20.30 (relive, výkop 16.00): FC Liverpool – Leicester City (utkání 20. kola anglické Premier League) – Digi Sport. Na Digi Sport 2 od 22.30 hodin.
20.30 (relive, výkop 16.00): Manchester City – FC Sunderland (utkání 20. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2. Na Digi Sport od 22.30 hodin.

PÁTEK 2. LEDNA

8.30: Španělsko – Nizozemsko (záznam utkání základní skupiny MS 2014) – ČT Sport.
15.00: Real Madrid – FC Barcelona (záznam utkání 9. kola sezony 2014/2015) – Sport 1.

SOBOTA 3. LEDNA

8.30: Brazílie – Německo (záznam semifinálového utkání MS 2014 v Brazílii) – ČT Sport.
15.55 (výkop 16.00): Tranmere Rovers – Swansea City (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cupu) – NOVA Sport.
16.00: Atlético Madrid – Levante (utkání 17. kola španělské La Ligy) – Sport 2.
16.30: ME v malé kopané 2014 v Černé Hoře (souhrn) – ČT Sport.
18.00: FC Sevilla – Celta Vigo (utkání 17. kola španělské La Ligy) – Sport 2.
18.05 (relive, výkop 16.00): West Bromwich Albion – FC Gateshead (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cupu) – NOVA Sport.
20.00: Elche – Villarreal (utkání 17. kola španělské La Ligy) – Sport 2.
20.15: MS 2014 ve fotbale v Brazílii (souhrn) – ČT Sport.
21.05: Fotbal 2014 (souhrn roku) – ČT Sport.

NEDĚLE 4. LEDNA

9.30: MS 2014 ve fotbale v Brazílii (souhrn) – ČT Sport.
13.55 (výkop 14.00): Dover Athletic – Crystal Palace (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cupu) – NOVA Sport.
15.55 (výkop 16.00): Manchester City – Sheffield Wednesday (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cupu) – NOVA Sport.
17.00: FC Valencie – Real Madrid (utkání 17. kola španělské La Ligy) – Sport 2.
18.25 (výkop 18.30): FC Arsenal – Hull City (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cupu) – NOVA Sport.
18.45 až 23.00: Harder Cup (halový turnaj ve Frankfurtu nad Mohanem) – Eurosport 2.
21.00: Real Sociedad San Sebastian – FC Barcelona (utkání 17. kola španělské la Ligy) – Sport 1.

POZNÁMKA: V posledním týdnu roku 2014 běží naplno kromě anglických profesionálních soutěží mj. také belgická, skotská, turecká, izraelská a egyptská liga. A také druhá italská liga a Portugalský ligový pohár. Některé z těchto zápasů lze sledovat na sázkařských internetových televizích TV TIPSPORT nebo FORTUNA LIVE.

22. prosince 2014 - eFotbal.cz | Foto: realmadrid.com
Související články:



Komentáře na téma: Sparta – Slavia, Real s AC Milán i Valencií, ...
celkem 0 komentářů
 
Prozatím nebyl vložen žádný komentář, buďte první.
Váš komentář:
 
*
*
* Položky označené hvězdičkou a text příspěvku je nutno vyplnit.



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace