eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena
VÝBĚR SOUTĚŽE
ZPRAVODAJSTVÍ ZAHRANIČNÍ LIGY
IKONKA PRO VÁŠ WEB
Rss kanály
Témata
Příspěvky v diskuzi
Vytisknout

Sparta–Poznaň, Slavia–Dynamo Kyjev, Barca–Atlético, FA Cup!

Sparta–Poznaň, Slavia–Dynamo Kyjev, Barca–Atlético, FA Cup!

TELEVIZNÍ PROGRAM Zajímá vás, jaké živé televizní přenosy na nás čekají v době od 25. ledna do 1. února? Redakce eFotbal.cz doporučuje například duel Sparty s Poznaní, další přípravu Slavia - Dynamo Kyjev, španělský šlágr mezi Barcelonou a Atlétikem Madrid a také FA Cup!

PONDĚLÍ 25. LEDNA 2016


12.50 (záznam, výkop v neděli v 13.30): Fastav Zlín – Bohemians Praha 1905 (finálové utkání Zimní Tipsport ligy v Praze na Vyšehradě) – ČT Sport. Další záznam v 1.20 hodin.
20.30: UD Levante – UD Las Palmas (utkání 21. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

ÚTERÝ 26. LEDNA 2016


20.40 (výkop 20.45): FC Liverpool – FC Stoke City (odvetné semifinálové utkání Anglického ligového poháru/Capital One Cup) – NOVA Sport 2.
21.00: OGC Lille - Girondins Bordeaux (semifinálové utkání Francouzského ligového poháru) – Sport 2.

STŘEDA 27. LEDNA 2016


16.00: Sparta Praha - CS Pandurii/Rumunsko – 1. liga (mezinárodní utkání na soustředění Sparty ve Španělsku – v Chiclaně) – Sparta TV (www.sparta.cz).
17.00: Slavia Praha – Dynamo Kyjev (mezinárodní utkání na soustředění Slavie na Kanárských ostrovech) – Slavia TV (www.slavia.cz).
20.40 (výkop 20.45): Manchester City – FC Everton (odvetné semifinálové utkání Anglického ligového poháru/Capital One Cup) – NOVA Sport 2.
21.00: FC Paris Saint-Germain – FC Toulouse (semifinálové utkání Francouzského ligového poháru) – Sport 2.

ČTVRTEK 28. LEDNA 2016


20.45: Feyenoord Rotterdam – SC Heerenveen (utkání 20. kola nizozemské Eredivisie) – Sport 1.

PÁTEK 29. LEDNA 2016


17.00: Slavia Praha – Suwon Samsung Bluewings /Korea (mezinárodní utkání na soustředění Slavie na Kanárských ostrovech) – Slavia TV (www.slavia.cz).
20. 30: 1. FSV Mohuč 05 – Borussia Mönchengladbach (utkání 19. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
20.30: Olympique Marseille – OSC Lille (utkání 23. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1.
20.50 (výkop 20.55): FC Derby County – Manchester United (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 1.

SOBOTA 30. LEDNA 2016


13.25 (výkop 13.30): Inverness CT – Hearts of Midlothian (utkání 25. kola skotské Premiership) – Digi Sport 1. Záznam na Digi Sport 2 v 19.00 hodin.
15.15 (výkop 15.30): Borussia Dortmund – FC Ingolstadt 04 (utkání 19. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
15. 55 (výkop 16.00): FC Arsenal – FC Burnley (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 1.
16.00: FC Barcelona – Atlético Madrid (utkání 22. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.
18.00: Atalanta Bergamo – US Sassuolo Calcio (utkání 22. kola italské Serie A) – Sport 2. Záznam na Sport 1 v 0.30 hodin.
18.15: SD Eibar – FC Málaga (utkání 22. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.
18.15: FC Getafe – Athletic Bilbao (utkání 22. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.
18.25 (výkop 18.30): FC Liverpool – FC West Ham United (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 1.
18.30: VfB Stuttgart – Hamburger SV (utkání 19. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
20.30: FC Villarreal – FC Granada (utkání 22. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.
20.45: AS Řím – Frosinone Calcio (utkání 22. kola italské Serie A) – Sport 2.
22.05: Real Sociedad San Sebastian – Betis Sevilla (utkání 22. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

NEDĚLE 31. LEDNA 2016


12.00: FC Sevilla – UD Levante (utkání 22. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.
12.30: AC Chievo Verona – Juvnetus Turín (utkání 22. kola italské Serie A) – Sport 1. Záznam ve 22.45 hodin.
14.25 (výkop 14.30): FC Carlisle – FC Everton (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 1.
15.00: SSC Neapol – FC Empoli (utkání 22. kola italské Serie A) – Sport 2. Záznam na Sport 1 ve 22.45 hodin.
15.15 (výkop 15.30): VfL Wolfsburg – 1. FC Kolín nad Rýnem (utkání 19. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
16.00: FC Valencie – Sporting Gijón (utkání 22. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.
16.30: Sparta Praha – Lech Poznaň (mezinárodní utkání na soustředění Sparty ve Španělsku – v Los Barrios) – Sparta TV (www.sparta.cz).
17.00: Girondins Bordeaux – Stade Rennes (utkání 23. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.
17.30: Bayern Mnichov – TSG Hoffenheim 1899 (utkání 18. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
18.00: Boavista Porto – SC Braga (utkání 20. kola portugalské Primeira Liga) – Arena Sport 1 (dříve Slovak Sport TV 1).
18.15: UD Las Palmas – Celta Vigo (utkání 22. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.
19.00 (záznam, výkop 12.30): Roda Kerkrade – Ajax Amsterdam (utkání 21. kola nizozemské Erdevidivisie) – Sport 2. Záznam na Sport 1 v 0.45 hodin.
20.25 (výkop 20.30): Real Madrid – Espanyol Barcelona (utkání 22. kola španělské La Ligy) – slovenská TV Dajto, TV Tipsport.
20.45: AC Milán – Inter Milán (utkání 22. kola italské Serie A) – Sport 1.
21.00: AS Saint-Étienne – FC Paris Saint-Germain (utkání 23. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

PONDĚLÍ 1. ÚNORA 2016


17.00: Slavia Praha – Lech Poznaň (mezinárodní utkání na soustředění Slavie na Kanárských ostrovech) – Slavia TV (www.slavia.cz).
20.30: Deportivo La Coruňa – Rayo Vallecano (utkání 22. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

25. ledna 2016 - eFotbal.cz | Foto: abc.es
Související články:



Komentáře na téma: Sparta–Poznaň, Slavia–Dynamo Kyjev, Barca–Atl ...
celkem 0 komentářů
 
Prozatím nebyl vložen žádný komentář, buďte první.
Váš komentář:
 
*
*
* Položky označené hvězdičkou a text příspěvku je nutno vyplnit.



Nové číslo
právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace