eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena
VÝBĚR SOUTĚŽE
ZPRAVODAJSTVÍ ZAHRANIČNÍ LIGY
IKONKA PRO VÁŠ WEB
Rss kanály
Témata
Příspěvky v diskuzi
Vytisknout

Sparta-Moskva, Slavia–Kyjev, City - Leicester, Chelsea-United

Sparta-Moskva, Slavia–Kyjev, City - Leicester, Chelsea-United

TELEVIZNÍ PROGRAM Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od 1. do 8. února? Redakce eFotbal.cz doporučuje například přípravu Sparty proti Dynamu Moskva, duel Slavie s Dynamem Kyjev a také anglické šlágry mezi Mancheterem City a Leicesterem, potažmo Chelsea a Manchesterem United.

Čtveřice, která v této sezóně oživila svou kariéru

PONDĚLÍ 1. ÚNORA 2016


16.30: Slavia Praha – Lech Poznaň (mezinárodní utkání na soustředění Slavie ve Španělsku) – Slavia TV (www.slavia.cz).
20.30: Deportivo La Coruňa – Rayo Vallecano (utkání 22. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

ÚTERÝ 2. ÚNORA 2016


18.30: Srbsko – Slovensko (utkání skupiny na ME ve futsalu v Srbsku) – Eurosport 1. Záznam ve 22.30 hodin a v 0.30 hodin. Na Eurosport 2 ve 22.45 hodin.
20.40 (výkop 20.45): FC Arsenal – FC Southampton (utkání 24. kola anglické Premier League) – O2 Sport a Digi Sport 2.
20.40 (výkop 20.45): FC Leicester City – FC Liverpool (utkání 24. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.
20.45: US Sassuolo Calcio – AS Řím (utkání 23. kola italské Serie A) – Sport 1.
21.00: HSC Montpellier – Olympique Marseille (utkání 24. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.
21.00: Španělsko – Maďarsko (utkání skupiny na ME ve futsalu v Srbsku) – Eurosport 1. Záznam na Eurosport 2 ve 23.45 a 4.00 hodin.

STŘEDA 3. ÚNORA 2016


16.30: Sparta Praha – Dynamo Moskva (mezinárodní utkání na soustředění Sparty ve Španělsku) – Sparta TV (www.sparta.cz).
18.30: Frosinone Calcio – FC Boloňa (utkání 23. kola italské Serie A) – Sport 2.
18.30: Rusko – Kazachstán (utkání skupiny na ME ve futsalu v Srbsku) – Eurosport 2. Záznam na Eurosport 1 ve 22.30 hodin.
20.40 (výkop 20.45): FC Watford – FC Chelsea ((utkání 24. kola anglické Premier League) – O2 Sport a Digi Sport 1.
20.40 (výkop 20.45): FC Everton – Newcastle United (utkání 24. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2.
20.45: Lazio Řím – SSC Neapol (utkání 23. kola italské Serie A) – Sport 2.
21.00: FC Paris Saint-Germain – FC Lorient (utkání 24. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1.
21.00: Itálie – Ázerbájdžán (utkání skupiny na ME ve futsalu v Srbsku) – Eurosport 1. Záznam na Eursoport 2 ve 24.00 hodin.

ČTVRTEK 4. ÚNORA 2016


18.30: Slovinsko – Portugalsko (utkání skupiny na ME ve futsalu v Srbsku) – Eurosport 2. Záznam v 1.00 hodin. Na Eurosport 1 ve 24.00 hodin.
(utkání skupiny na ME ve futsalu v Srbsku) – Eurosport 2.
21.00: Maďarsko – Ukrajina (utkání skupiny na ME ve futsalu v Srbsku) – Eurosport 2. Záznam ve 2.00 a ve 4.00 hodin.
21.00: Stade Rennes – AS Saint-Étienne (utkání 24. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1.

PÁTEK 5. ÚNORA 2016


15.55 (výkop 16.00): Slavia Praha – Dynamo Kyjev (mezinárodní utkání na soustředění Slavie ve Španělsku) – ČT Sport.
18.30: Kazachstán – Chorvatsko (utkání skupiny na ME ve futsalu v Srbsku) – Eurosport 2. Záznam ve 4.00 hodin.
20. 30: Borussia Mönchengladbach – Werder Brémy (utkání 20. kola německé bundesligy) – Eurosport 2. Záznam v 1.00 hodin.
20.30: FC Málaga – FC Getafe (utkání 23. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.
2.00 (záznam, výkop 21.00): Česko – Ázerbájdžán (utkání skupiny na ME ve futsalu v Srbsku) – Eurosport 2.

SOBOTA 6. ÚNORA 2016


13.25 (výkop 13.45): Manchester City – FC Leicester City (utkání 25. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport 1 (od 13.40 hodin). Záznam na O2 Sport ve 22.00 hodin.
15.15 (výkop 15.30): Hertha Berlín – Borussia Dortmund (utkání 20. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
15.55 (výkop 16.00): FC Liverpool – AFC Sunderland (utkání 25. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.
16.00: Atlético Madrid – SD Eibar (utkání 23. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.
18.00: FC Boloňa – ACF Fiorentina (utkání 24. kola italské Serie A) – Sport 2. Záznam na Sportu 1 od 24.00 hodin.
18.15: Rayo Vallecano – UD Las Palmas (utkání 23. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.
18.30: Bayer Leverkusen – Bayern Mnichov (utkání 20. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
20.30: Athletic Bilbao – FC Villarreal (utkání 23. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.
20.30 (záznam, výkop 18.30): Ukrajina – Španělsko (utkání skupiny na ME ve futsale v Srbsku) – Eurosport 2.
20.30 (záznam, výkop 16.00): Stoke City – FC Everton (utkání 25. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2. Na Digi Sport 1 ve 22.35 hodin.
20.35 (záznam, výkop 16.00): Tottenham Hotspur – FC Watford (utkání 25. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1. Na Digi Sport 2 ve 22.30 hodin.
20.45: FC Janov – Lazio Řím (utkání 23. kola italské Serie A) – Sport 2.
21.00: Portugalsko – Srbsko (utkání skupiny na ME ve futsale v Srbsku) – Eurosport 2.
22.05: Sporting Gijón – Deportivo La Coruňa (utkání 23. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

NEDĚLE 7. ÚNORA 2016


11.55 (výkop 12.00): UD Levante – FC Barcelona (utkání 23. kola španělské La Ligy) – slovenská TV Dajto , TV Tipsport.
12.30: Hellas Verona – Inter Milán (utkání 24. kola italské Serie A) – Sport 1.
12.30: Ajax Amsterdam – Feyenoord Rotterdam (utkání 22. kola nizozemské Eredivisie – Sport 2. Záznam v 19.00 hodin. Na Sport 1 v 0.45 hodin.
14.25 (výkop 14.30): AFC Bournemouth – FC Arsenal (utkání 25. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport 1. Záznam na Digi Sport 2 v 19.30 hodin. Záznam na O2 Sport ve 20.00 hodin.
15.00: SSC Neapol – FC Carpi 1909 (utkání 24. kola italské Serie A) – Sport 2. Záznam na Sport 1 ve 22.45 hodin.
15.15 (výkop 15.30): Hamburger SV – 1. FC Kolín nad Rýnem (utkání 20. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
16.00: Betis Sevilla – FC Valencie (utkání 23. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.
16.10 (výkop 16.30): Admira Wacker Mödling – FC Red Bull Salcburk (utkání 22. kola rakouské bundesligy) – rakouská ORF 1.
16.55 (výkop 17.00): FC Chelsea – Manchester United (utkání 25. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport 1 od 16.55 hodin. Záznam na Digi Sport 2 ve 21.30 hodin.
17.00: Girondins Bordeaux – AS Saint-Étienne (utkání 24. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.
17.00: Vybrané utkání 21. kola portugalské Primeira Liga – Arena Sport 1 (dříve Slovak Sport TV 1).
17.30: TSG Hoffenheim 1899 – SV Darmstadt 98 (utkání 20. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
18.15: Celta Vigo – FC Sevilla (utkání 23. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.
20.30: FC Granada – Real Madrid (utkání 23. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.
20.45: AS Řím – Sampdoria Janov (utkání 24. kola italské Serie A) – Sport 1.
21.00: Olympique Marseille – FC Paris Saint-Germain (utkání 24. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.
23.00 (záznam, výkop 21.00): Česko – Itálie (utkání skupiny na ME ve futsale v Srbsku) – Eurosport 2.
2.00 (záznam, výkop 18.30): Chorvatsko – Rusko (utkání skupiny na ME ve futsale v Srbsku) – Eurosport 2.

PONDĚLÍ 8. ÚNORA 2016


18.30: První čtvrtfinálové utkání na ME ve futsale v Srbsku – Eurosport 1. Záznam ve 23.30 hodin.
20.00 (výkop 20.15): Arminia Bielefeld – Fortuna Düssledorf (utkání 20. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.
20.30: Espanyol Barcelona – Real Sociedad San Sebastian (utkání 23. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.
20.55 (výkop 21.00): FC Southampton – FC West Ham United (utkání 25. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport 1.
21.00: Druhé čtvrtfinálové utkání čtvrtfinále na ME ve futsale v Srbsku – Eurosport 1. Záznam na Eurosport 2 v 1.30 hodin.

1. února 2016 - eFotbal.cz | Foto: chelseafc.com
Související články:



Komentáře na téma: Sparta-Moskva, Slavia–Kyjev, City - Leicester ...
celkem 0 komentářů
 
Prozatím nebyl vložen žádný komentář, buďte první.
Váš komentář:
 
*
*
* Položky označené hvězdičkou a text příspěvku je nutno vyplnit.



Nové číslo
právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace