eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena
VÝBĚR SOUTĚŽE
ZPRAVODAJSTVÍ ZAHRANIČNÍ LIGY
IKONKA PRO VÁŠ WEB
Rss kanály
Témata
Příspěvky v diskuzi
Vytisknout

Arsenal-Barca, Krasnodar–Sparta, Slavia–Baník a Reds-City!

Arsenal-Barca, Krasnodar–Sparta, Slavia–Baník a Reds-City!

TELEVIZNÍ PROGRAM Zajímá vás, jaké živé televizní přenosy na nás čekají ve dnech 22 - 29. února? Redakce eFotbal.cz doporučuje například úvodní osmifinále Ligy mistrů Arsenal - Barcelona, odvetu Evropské ligy mezi Krasnodarem a Spartou, ligový duel Slavie s Baníkem Ostrava či ostrovní finále Ligového poháru Liverpool - Manchester City.

„Živnostník“ Škoda přišel o 60 milionů! Stihne Babišovu evidenci tržeb?

PONDĚLÍ 22. ÚNORA 2016


11.20: Studio fotbal – Dohráno (shrnutí 18. kola Synot ligy) – ČT Sport.
18.00: Wisla Krakov – Górnik Leczna (utkání 23. kola polské Ekstraklasy) – Eurosport 2.
20.00 (výkop 20.15): Fortuna Düsseldorf - 1. FC Norimberk (utkání 22. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.
20.40 (výkop 20.45): Shrewsbury Town – Manchester United (osmifinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 1.
21.00: SSC Neapol – AC Milán (utkání 26. kola italské Serie A) – Sport 1.

ÚTERÝ 23. ÚNORA 2016


20.15 (výkop 20.45): FC Arsenal – FC Barcelona (úvodní osmifinálové utkání Ligy mistrů a sestřih druhého úterního zápasu LM) - ČT Sport.
20.20 (výkop 20.45): Juventus Turín – Bayern Mnichov (úvodní osmifinálové utkání Ligy mistrů) – O2 Sport.
23.00: Sestřih úterních osmifinálových utkání Ligy mistrů – O2 Sport.

STŘEDA 24. ÚNORA 2016


19.00 (výkop 19.05): FK ERA-PACK Chrudim – Slavia Praha (utkání 18. kola Chance futsalové ligy) – ČT Sport.
20.20 (výkop 20.45): PSV Eindhoven – Atlético Madrid (úvodní osmifinálové utkání Ligy mistrů) – O2 Sport. Německá ZDF (plus sestřih druhého středečního utkání) a slovenská Jednotka (STV 1) od 20.25 hodin.
20.20 (výkop 20.45): Dynamo Kyjev – Manchester City (úvodní osmifinálové utkání Ligy mistrů) – O2 Sport. Rakouská ORF 1 od 20.15 hodin.
23.00: Sestřih středečních osmifinálových utkání Ligy mistrů – ČT Sport. Slovenská STV 1 (Jednotka) od 22.50 hodin.
23.00: Sestřih středečních osmifinálových utkání Ligy mistrů – O2 Sport.

ČTVRTEK 18. ÚNORA 2016


16.55 (výkop 17.00): Lokomotiv Moskva – Fenerbahce Istanbul (odvetné utkání play off/32 Evropské ligy) – NOVA Sport 2.
18.05: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 19. kolo Synot ligy) – ČT Sport.
18.30 (výkop 19.00): FK Krasnodar - Sparta Praha (odvetné utkání play off/32 Evropské ligy) – ČT Sport.
18.55 (výkop 19.00): FC Liverpool – FC Augsburg (odvetné utkání play off/32 Evropské ligy) – NOVA Sport 1.
18.55 (výkop 19.00): Bayer Leverkusen – Sporting Lisabon (odvetné utkání play off/32 Evropské ligy) – NOVA Sport 2.
20.45 (výkop 21.05): Vybrané odvetné utkání play off/32 Evropské ligy – slovenská STV 2 (Dvojka).
21.00 (výkop 21.05): Manchester United - FC Midtjylland (odvetné utkání play off/32 Evropské ligy) – NOVA Sport 1.
21.00 (výkop 21.05): Tottenham Hotspur – ACF Fiorentina (odvetné utkání play off/32 Evropské ligy) – NOVA Sport 2.
21.00 (výkop 21.05): FC Porto – Borussia Dortmund (odvetné utkání play off/32 Evropské ligy) – německý Sport 1.de (bývalý DSF).
22.50: Sestřih čtvrtečních utkání play off/32 Evropské ligy – ČT Sport.
23.30: Sestřih čtvrtečních utkání play off/32 Evropské ligy – NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2.

PÁTEK 26. ÚNORA 2016


9.55: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 18. kolo Synot ligy) – ČT Sport.
13.00: Los osmifinále Evropské ligy v Nyonu – Eurosport 2.
17.45 (výkop 18.00): Slask Vratislav – Górnik Zabrze (utkání 24. kola polské Extraklasy) – Eurosport 2.
18.00: MFK Senica – MŠK Žilina (utkání 20. kola slovenské Fortuna ligy) – Arena Sport 1 (dříve Slovak Sport TV 1). Záznam ve 23.30 hodin.
20.25 (výkop 20.30): SD Eibar – UD Las Palmas (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.
20. 30: 1. FC Kolín nad Rýnem – Hertha Berlín (utkání 23. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
20.30: OGC Nice – SC Bastia (utkání 28. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1.
20.40 (výkop 20.45): FC Academical Hamilton – Celtic Glasgow (utkání 28. kola skotské Premiership) – Digi Sport 1.

SOBOTA 27. ÚNORA 2016


13.00: FC Barcelona - Movistar Inter (utkání 22. kola španělské Primera División ve futsale) – Sport 1.
13.40 (výkop 13.45): West Ham United – AFC Sunderland (utkání 27. kola anglické Premier League) - O 2 Sport, Digi Sport 1. Záznam na O 2 Sport ve 20.00 hodin, na Digi Sport 2 ve 20.25 hodin.
15.00: FK Teplice – Slovan Liberec (utkání 19. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).
15.00: 1. FC Slovácko – Vysočina Jihlava (utkání 19. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).
15.00: 1. FK Příbram - Bohemians Praha 1905 (utkání 19. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).
15.00: Fastav Zlín – FK Mladá Boleslav (utkání 19. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).
15.00: FK Jablonec – Zbrojovka Brno (utkání 19. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).
15.15 (výkop 15.30): VfL Wolfsburg - Bayern Mnichov (utkání 23. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
15.30 (výkop 15.45): AS Trenčín – Slovan Bratislava (utkání 20. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Dajto.
15.55 (výkop 16.00): Leicester City – Norwich City (utkání 27. kola anglické Premier League) – O2 Sport. Záznam na Digi Sport 1 od 20.30 hodin, na Digi Sport 2 od 22.25 hodin.
15.55 (výkop 16.00): FC Southampton – FC Chelsea (utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.
15.55 (výkop 16.00): Real Madrid – Atlético Madrid (utkání 26. kola španělské La Ligy) - Digi Sport 3, TV Tipsport.
17.15 (výkop 18.00): Sigma Olomouc – Viktoria Plzeň (utkání 19. kola Synot ligy a sestřih ostatních sobotních utkání) – ČT Sport, www.isport.cz (www.blesk.cz). Záznam v 1.50 hodin.
18.00: FC Empoli – AS Řím (utkání 27. kola italské Serie A) – Sport 1.
18.10 (výkop 18.15): FC Getafe – Celta Vigo (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.
18.15: Sporting Gijón – Espanyol Barcelona (utkání 26. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.
18.25 (výkop 18.30): West Bromwich Albion – Crystal Palace (utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.
20.25 (výkop 20.30): Betis Sevilla – Rayo Vallecano (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 4, TV Tipsport.
20.45: AC Milán – FC Turín (utkání 27. kola italské Serie A) – Sport 2.
22.00 (výkop 22.05): Real Sociedad San Sebastian – FC Málaga (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

NEDĚLE 28. ÚNORA 2016


11.55 (výkop 12.00): FC Villarreal – UD Levante (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.
12.30: US Palermo – FC Boloňa (utkání 27. kola italské Serie A) – Sport 2. Záznam v 1.00 hodin.
13.45 (výkop 14.00): FC DAC 1904 Dunajská Streda – Spartak Myjava (utkání 20. kola slovenské Fortuna ligy) - slovenská Dvojka (STV 2).
15.00 (výkop 15.05): Manchester United – FC Arsenal (utkání 27. kola anglické Premier League) - O 2 Sport, Digi Sport 1. Záznam na O2 Sport od 21.00, na Digi Sport 2 od 22.50, na Digi Sport 1 od 23.00 hodin.
15.00 (výkop 15.05): Tottenham Hotspur – AFC Swansea City (utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2. Záznam na Digi Sport 1 od 19.15 hodin.
15.15 (výkop 15.30): FC Augsburg – Borussia Mönchengladbach (utkání 23. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
15.55 (výkop 16.00): FC Valencie – Athletic Bilbao (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.
16.10 (výkop 16.30): FC Red Bull Salcburk – Austria Vídeň (utkání 25. kola rakouské bundesligy) – rakouská ORF 1.
16.45: Ajax Amsterdam – AZ Alkmaar (utkání 25. kola nizozemské Eredivisie) – Sport 2. Záznam na Sport 1 ve 22.45 hodin, na Sport 2 ve 4.00 hodin.
17.00: AS Saint Étienne - SM Caen (utkání 28. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1. Záznam na Sport 2 ve 23.00 hodin.
17.00 (výkop 17.30): Slavia Praha –Baník Ostrava (utkání 19. kola Synot ligy) – O2 Sport, www.isport.cz (www.blesk.cz).
17.00 (výkop 17.30): FC Liverpool – Manchester City (finálové utkání Anglického ligového poháru/Capital One Cup v londýnském Wembley) – NOVA Sport 2.
17.30: Borussia Dortmund – TSG Hoffenheim 1899 (utkání 23. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
18.10 (výkop 18.15): Deportivo La Coruňa – FC Granada (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.
19.30: Eintracht Franfkurt nad Mohanem – FC Schalke 04 (utkání 23. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
20.25 (výkop 20.30): FC Barcelona – FC Sevilla (utkání 26. kola španělské La Ligy) – slovenská TV Dajto, TV Tipsport.
20.45: Studio fotbal – Dohráno (shrnutí 19. kola Synot ligy) – ČT Sport.
20.45: Juventus Turín – Inter Milán (utkání 27. kola italské Serie A) – Sport 1.
21.00: Olympique Lyon – FC Paris Saint-Germain (utkání 28. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

PONDĚLÍ 29. ÚNORA 2016


17.50 (výkop 18.00): Dukla Praha – Sparta Praha (utkání 19. kola Synot ligy) – ČT Sport, www.isport.cz (www.blesk.cz).
19.00: Lazio Řím – US Sassuolo Calcio (utkání 27. kola italské Serie A) – Sport 1.
21.00: AFC Fiorentina – SSC Neapol (utkání 27. kola italské Serie A) – Sport 1.
22.10: Studio fotbal – Dohráno (shrnutí 19. kola Synot ligy) – ČT Sport.

22. února 2016 - eFotbal.cz | Foto: liverpoolfc.com
Související články:



Komentáře na téma: Arsenal-Barca, Krasnodar–Sparta, Slavia–Baník ...
celkem 0 komentářů
 
Prozatím nebyl vložen žádný komentář, buďte první.
Váš komentář:
 
*
*
* Položky označené hvězdičkou a text příspěvku je nutno vyplnit.



Ligový speciál PRÁVÉ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace