eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena
VÝBĚR SOUTĚŽE
ZPRAVODAJSTVÍ ZAHRANIČNÍ LIGY
IKONKA PRO VÁŠ WEB
Rss kanály
Témata
Příspěvky v diskuzi
Vytisknout

Sparta v Liberci a s Jabloncem, Slavia v Boleslavi, Tottenham-Arsenal!

Sparta v Liberci a s Jabloncem, Slavia v Boleslavi, Tottenham-Arsenal!

TELEVIZNÍ PROGRAM Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od 29. února do 7. března? Redakce eFotbal.cz doporučuje například Spartu v severočeském dvojboji s LIbercem a Jabloncem, Slavii v Mladé Boleslavi a londýnské derby Tottenham - Arsenal.


Gólmani Gunners, na které Wenger nejvíce spoléhal

PONDĚLÍ 29. ÚNORA 2016


17.50 (výkop 18.00): Dukla Praha – Sparta Praha (utkání 19. kola Synot ligy) – ČT Sport, www.isport.cz (www.blesk.cz).
19.00: Lazio Řím – US Sassuolo Calcio (utkání 27. kola italské Serie A) – Sport 1.
21.00: ACF Fiorentina – SSC Neapol (utkání 27. kola italské Serie A) – Sport 1.
22.10: Studio fotbal – Dohráno (shrnutí 19. kola Synot ligy) – ČT Sport.

ÚTERÝ 1. BŘEZNA 2016


11.20: Studio fotbal – Dohráno (shrnutí 19. kola Synot ligy) – ČT Sport.
16.45 (výkop 16.55): MŠK Žilina - AS Trenčín (utkání 21. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská Dvojka (STV 2).
18.00: Podbeskidzie Bialsko-Biala – Górnik Leczna (utkání 25. kola polské Ekstraklasy) – Eurosport 2.
19.00: Slovan Bratislava – Zemplín Michalovce (utkání 21. kola slovenské Fortuna ligy) – Arena Sport 1 a Arena Sport 2 (dříve Slovak Sport TV 1 a Slovak Sport TV 2). Záznam na Arena Sport 1 ve 23.00 hodin.
20.00: Hannover 96 – VfL Wolfsburg (utkání 24. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
20.40 (výkop 20.45): FC Leicester City – West Bromwich Albion (utkání 28. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport 1.
20.40 (výkop 20.45): Norwich City – FC Chelsea (utkání 28. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2.
20.40 (výkop 20.45): AFC Bournemouth – FC Southampton (utkání 28. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.
20.55 (výkop 21.00): Atlético Madrid – Real Sociead San Sebastian (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.
22.00: UD Las Palmas – FC Getafe (utkání 27. kola španělské La Ligy) –TV Tipsport.

STŘEDA 2. BŘEZNA 2016


18.00: Ruch Chorzów – Cracovia Krakov (utkání 25. kola polské Ekstraklasy) – Eurosport 2.
18.05 (výkop 18.20): Spartak Trnava – ŽP Šport Podbrezová (utkání 21. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Dajto.
20.00: Bayern Mnichov – 1. FSV Mohuč 05 (utkání 24. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
20.00: Athletic Bilbao – Deportivo La Coruňa (utkání 27. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.
20.00: Celta Vigo – FC Villarreal (utkání 27. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.
20.00: FC Málaga – FC Valencie (utkání 27. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.
20.00: FC Sevilla – SD Eibar (utkání 27. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.
20.15 (výkop 20.30): Puntigamer Sturm Štýrský Hradec – FC Red Bull Salcburk (utkání 26. kola rakouské bundesligy) – rakouská ORF 1.
20.40 (výkop 20.45): FC Arsenal – Swansea City (utkání 28. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2.
20.55 (výkop 21.00): Manchester United – FC Watford (utkání 28. kola anglické Premier League) – Digi Sport 3.
20.55 (výkop 21.00): FC Liverpool – Manchester City (utkání 28. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport 1.
20.55 (výkop 21.00): UD Levante – Real Madrid (utkání 27. kola španělské La Ligy) – slovenská TV Dajto, TV Tipsport.

ČTVRTEK 3. BŘEZNA 2016


17.25: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 20. kolo Synot ligy) – ČT Sport.
17.50 (výkop 18.00): Slovan Liberec – Sparta Praha (první čtvrtfinálové utkání Poháru FAČR/Mol Cup) – ČT Sport.
20.00: FC Sankt Pauli – Eintracht Braunschweig (utkání 24. kola druhé německé bundesligy) – Europsort 2.
20.00: FC Granada – Sporting Gijón (utkání 27. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.
20.25 (výkop 20.30): Espanyol Barcelona – Betis Sevilla (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 4, TV Tipsport.
20.55 (výkop 21.00): Rayo Vallecano – FC Barcelona (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

PÁTEK 4. BŘEZNA 2016


7.50: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 20. kolo Synot ligy) – ČT Sport.
17.45 (výkop 18.00): Podbeskidzie Bialsko-Biala – Korona Kielce (utkání 26. kola polské Extraklasy) – Eurosport 2.
18.00: MŠK Žilina – Zemplín Michalovce (utkání 22. kola slovenské Fortuna ligy) – Arena Sport 1 a Arena Sport 2 (dříve Slovak Sport TV 1 a Slovak Sport TV 2). Záznam na Arena Sport 1 ve 22.00 hodin.
20.30: SM Caen – AS Monako (utkání 29. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.
20.45: AS Řím – ACF Fiorentina (utkání 28. kola italské Serie A) – Sport 1.

SOBOTA 5. BŘEZNA 2016


12.30: Santiago Futsal – Aspi Vidal Ribera Navarra (utkání 23. kola španělské Primera División ve futsale) – Sport 2. Záznam ve 22.45 hodin. Na Sport 1 ve 2.00 hodin.
13.25 (výkop 13.45): Tottenham Hotspur – FC Arsenal (utkání 29. kola anglické Premier League) - O 2 Sport, Digi Sport 1 (od 13.40 hodin). Záznam na O 2 Sport ve 22.30 hodin.
15.00: Bohemians Praha 1905 - FK Teplice (utkání 20. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).
15.00: Zbrojovka Brno – Fastav Zlín (utkání 20. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).
15.00: Vysočina Jihlava – Sigma Olomouc (utkání 20. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).
15.30: VfL Wolfsburg – Borussia Mönchegladbach (utkání 25. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
15.55 (výkop 16.00): Real Madrid – Celta Vigo (utkání 28. kola španělské La Ligy) – slovenská TV Dajto, TV Tipsport.
15.55 (výkop 16.00): Manchester City – Aston Villa (utkání 29. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport 1.
17.25 (výkop 18.00): FK Mladá Boleslav – Slavia Praha (utkání 20. kola Synot ligy a sestřih ostatních sobotních utkání) – ČT Sport, www.isport.cz (www.blesk.cz).
17.30: FK Krasnodar – Zenit Petrohrad (utkání 19. kola ruské Premier Ligy) – Arena Sport 2 (dříve Slovak Sport TV 1). Na Arena Sport 1 (dříve Slovak Sport TV 1) od 18.30 hodin.
18.05 (výkop 18.20): FC DAC 1904 Dunajská Streda – MFK Ružomberok (utkání 22. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Dajto.
18.10 (výkop 18.15): FC Villarreal – UD Las Palmas (utkání 28. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.
18.25 (výkop 18.30): FC Watford – FC Leicester City (utkání 29. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport 1.
19.45: FC Groningen – PSV Eindhoven (utkání 26. kola nizozemské Eredivisie) – Sport 1.
20.25 (výkop 20.30): FC Getafe – FC Sevilla (utkání 28. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.
20.35 (záznam, výkop 16.00): FC Chelsea – Stoke City (utkání 29. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1. Záznam na Digi Sport ve 23.15 hodin.
20.45: SSC Neapol – Chievo Verona (utkání 28. kola italské Serie A) – Sport 2.
21.15 (záznam, výkop 16.00): FC Everton – West Ham United (utkání 29. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2. Záznam na Digi Sport 1 ve 22.35 hodin.
22.00 (výkop 22.05): Deportivo La Coruňa – FC Málaga (utkání 28. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 4, TV Tipsport.

NEDĚLE 6. BŘEZNA 2016


11.55 (výkop 12.00): Betis Sevilla – FC Granada (utkání 28. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.
12.30: FC Turín – Lazio Řím (utkání 28. kola italské Serie A) – Sport 2. Záznam na Sport 1 ve 22.45 hodin.
14.25 (výkop 14.30): Crystal Palace – FC Liverpool (utkání 29. kola anglické Premier League) - Digi Sport 1. Záznam na Digi Sport 2 od 20.50 hodin.
14.30: Willem II Tilburg – Ajax Amsterdam (utkání 26. kola nizozemské Eredivisie) – Sport 2. Záznam v 1.00 hodin.
14.30 (výkop 15.00): Sparta Praha – FK Jablonec (utkání 20. kola Synot ligy) – O2 Sport, www.isport.cz (www.blesk.cz).
15.00: Slovan Liberec – 1. FC Slovácko (utkání 20. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).
15.00: Baník Ostrava – Dukla Praha (utkání 20. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).
15.00: Atalanta Bergamo – Juventus Turín (utkání 28. kola italské Serie A) – Sport 1.
15.15 (výkop 15.30): 1. FSV Mohuč 05 – SV Darmstadt 98 (utkání 25. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
15.55 (výkop 16.00): SD Eibar – FC Barcelona (utkání 28. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.
16.00 (výkop 16.30): Cashpoint Altach – Rapid Vídeň (utkání 27. kola rakouské bundesligy) – rakouská ORF 1.
16.55 (výkop 17.00): West Bromwich Albion – Manchester United (utkání 29. kola anglické Premier League) - O2 Sport, Digi Sport 1. Záznam na Digi Sport 2 od 22.50 hodin.
17.00: Stade Rennes – FC Nantes (utkání 29. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1. Záznam na Sport 2 ve 23.00 hodin.
17.30: Hamburger SV – Hertha Berlín (utkání 25. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
18.00: Spartak Myjava – FK Senica (utkání 22. kola slovenské Fortuna ligy) – Arena Sport 1 a Arena Sport 2 (dříve Slovak Sport TV 1 a Slovak Sport TV 2).
18.00 (výkop 18.15): Viktoria Plzeň – 1. FC Příbram (utkání 20. kola Synot ligy) – ČT Sport, www.isport.cz (www.blesk.cz).
18.10 (výkop 18.15): Sporting Gijón – Athletic Bilbao (utkání 28. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.
18.15: Real Sociedad San Sebastian – UD Levante (utkání 28. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.
19.00 (záznam, výkop 15.00): US Sassuolo Calcio – AC Milán ((utkání 28. kola italské Serie A) – Sport 1. Další záznam v 0.45 hodin.
19.30: New York Red Bulls – FC Toronto (utkání 1. kola americké MLS) – Eurosport 1.
19.45 (výkop 20.00): Chicago Fire – FC New York City (utkání 1. kola americké MLS) – Eurosport 2.
20.00(záznam, výkop 17.30): CSKA Moskva – Spartak Moskva (utkání 19. kola ruské Premier Ligy) - Arena Sport 1 (dříve Slovak Sport TV 1).
20.15: Studio fotbal – Dohráno (shrnutí 20. kola Synot ligy) – ČT Sport.
20.25 (výkop 20.30): FC Valencie – Atlético Madrid (utkání 28. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3,TV Tipsport.
20.45: Inter Milán – US Palermo (utkání 28. kola italské Serie A) – Sport 1.
21.00: Olympique Lyon – EA Guingamp (utkání 29. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.
22.15(výkop 22.30): Portland Timbers – SC Columbus Crew (utkání 1. kola americké MLS) – Eurosport 1.

PONDĚLÍ 7. BŘEZNA 2016

4.45: Studio fotbal – Dohráno (shrnutí 20. kola Synot ligy) – ČT Sport.
18.00: Pogoň Štětín – Ruch Chorzów (utkání 26. kola polské Extraklasy) – Eurosport 2.
20.00 (výkop 20.15): SC Freiburg – RB Lipsko (utkání 25. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.
20.25 (výkop 20.30): Espanyol Barcelona – Rayo Vallecano (utkání 28. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3,TV Tipsport.

29. února 2016 - eFotbal.cz | Foto: arsenal.com
Související články:



Komentáře na téma: Sparta v Liberci a s Jabloncem, Slavia v Bole ...
celkem 1 komentář
 
Odložit zápasN (anonym)29.02.2016, 19:00» reagovat
Sparta a Dukla si musí na čtvrtek řádně odpočinout,přece nebudou běhat na sněhovém poprašku zvláště když asi zapoměli zapnout vyhřívání.Soupeři Liberec a Jablonec jsou ze soboty unavení tak se to musí využít,vždyt jde o čest Prahy.
Váš komentář:
 
*
*
* Položky označené hvězdičkou a text příspěvku je nutno vyplnit.



Nové číslo právě v PRODEJI

2016/01

Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace