eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena
VÝBĚR SOUTĚŽE
ZPRAVODAJSTVÍ ZAHRANIČNÍ LIGY
IKONKA PRO VÁŠ WEB
Rss kanály
Témata
Příspěvky v diskuzi
Vytisknout

Sparta s Laziem a Sigmou, Slavia se Ševci, Chelsea-PSG!

Sparta s Laziem a Sigmou, Slavia se Ševci, Chelsea-PSG!

TELEVIZNÍ PROGRAM Zajímá vás, jaké živé televizní přenosy na nás čekají v době od 7. do 14. března? Redakce eFotbal.cz doporučuje například Spartu s Laziem a v Olomouci, Slavii se Zlínem a osmifinálovou odvetu Ligy mistrů mezi Chelsea a Paris Saint-Germain na Stamford Bridge.

PONDĚLÍ 7. BŘEZNA 2016


4.45: Studio fotbal – Dohráno (shrnutí 20. kola Synot ligy) – ČT Sport.
18.00: Pogoň Štětín – Ruch Chorzów (utkání 26. kola polské Extraklasy) – Eurosport 2.
20.00 (výkop 20.15): SC Freiburg – RB Lipsko (utkání 25. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.
20.25 (výkop 20.30): Espanyol Barcelona – Rayo Vallecano (utkání 28. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3,TV Tipsport.

ÚTERÝ 8. BŘEZNA 2016


19.55 (výkop 20.00): AFC Hull City – FC Arsenal (opakované osmifinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 1.
20.15 (výkop 20.45): Real Madrid – AS Řím (odvetné osmifinálové utkání Ligy mistrů a sestřih druhého úterního zápasu LM) - ČT Sport.
20.20 (výkop 20.45): VfL Wolfsburg – KAA Gent (odvetné osmifinálové utkání Ligy mistrů) – O2 Sport.
20.40 (výkop 20.45): Partick Twistle – FC Aberdeen (dohrávané utkání 27. kola skotské Premiership) – Digi Sport 1.
23.00: Sestřih úterních osmifinálových utkání Ligy mistrů – O2 Sport.

STŘEDA 9. BŘEZNA 2016


17.55 (výkop 18.00): Zenit Petrohrad – Benfica Lisabon (odvetné osmifinálové utkání Ligy mistrů) – O2 Sport.
20.20 (výkop 20.45): FC Chelsea – FC Paris Saint-Germain (odvetné osmifinálové utkání Ligy mistrů) – O2 Sport. Rakouská ORF 1 od 20.15 hodin, německá ZDF (plus sestřih druhého středečního utkání) a slovenská Jednotka (STV 1) od 20.25 hodin.
22.55: Sestřih středečních osmifinálových utkání Ligy mistrů – ČT Sport. Slovenská STV 1 (Jednotka) od 22.50 hodin.
23.00: Sestřih středečních osmifinálových utkání Ligy mistrů – O2 Sport.

ČTVRTEK 10. BŘEZNA 2016


18.55 (výkop 19.00): Borussia Dortmund – Tottenham Hotspur (úvodní osmifinálové utkání Evropské ligy) – NOVA Sport 1.
18.55 (výkop 19.00): FC Basilej – FC Sevilla (úvodní osmifinálové utkání Evropské ligy) – NOVA Sport 2.
19.00: Catgas E. Santa Coloma – Burela P. Rubén (první čtvrtfinálové utkání Španělského královského poháru/Copa del Rey ve futsale) – Sport 1.
20.15: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 21. kolo Synot ligy) – ČT Sport.
20.45 (výkop 21.05): Sparta Praha – Lazio Řím (úvodní osmifinálové utkání Evropské ligy a sestřih ostatních čtvrtečních zápasů EL) – ČT Sport.
20.45 (výkop 21.05): Vybrané úvodní osmifinálové utkání Evropské ligy – slovenská STV 2 (Dvojka).
21.00 (výkop 21.05): FC Villarreal – Bayer 04 Leverkusen (úvodní osmifinálové utkání Evropské ligy) – NOVA Sport 1.
21.00 (výkop 21.05): Athletic Bilbao – FC Valencie (úvodní osmifinálové utkání Evropské ligy) – NOVA Sport 2.
21.00 (výkop 21.05): Vybrané úvodní osmifinálové utkání Evropské ligy – polský TVP Sport.
21.00 (výkop 21.05): Vybrané úvodní osmifinálové utkání Evropské ligy – německý Sport 1.de (bývalý DSF).
21.15: Movistar Inter – Palma Futsal (druhé čtvrtfinálové utkání Španělského královského poháru/Copa del Rey ve futsale) – Sport 1.
23.00 (záznam, výkop 21.05): Vybrané úvodní osmifinálové utkání Evropské ligy) – německý Sport 1.de (bývalý DSF).
23.30: Sestřih čtvrtečních osmifinálových utkání Evropské ligy – NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2.

PÁTEK 11. BŘEZNA 2016


13.05: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 21. kolo Synot ligy) – ČT Sport.
17.30: FK Jablonec – Baník Ostrava (utkání 21. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).
18.00: Kolona Kielce – Slask Vratislav (utkání 27. kola polské Extraklasy) – Eurosport 2.
18.00: ViOn Zlaté Moravce – Slovan Bratislava (utkání 23. kola slovenské Fortuna ligy) – Arena Sport 1 (dříve Slovak Sport TV 1) a Arena Sport 2 (dříve Slovak Sport TV 2). Záznam na Arena Sport 1 ve 23.00 hodin.
19.00: ElPozo Murcia – Aspil Vidal Ribera Navarra (třetí čtvrtfinálové utkání Španělského královského poháru/Copa del Rey ve futsale) – Sport 1.
20.05 (výkop 20.15): Slavia Praha – Fastav Zlín (utkání 21. kola Synot ligy) – ČT Sport. Záznam ve 2.25 hodin.
20.25 (výkop 20.30): FC Málaga – Sporting Gijón (utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.
20. 30: Hertha Berlín – FC Schalke 04 (utkání 26. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
20.40 (výkop 20.45): FC Reading – FC Crystal Palace (čtvrtfinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 1.
20.40 (výkop 20.45): FC Motherwell – Dundee United (utkání 30. kola skotské Premiership) – Digi Sport 1.
20.45: Juventus Turín – Sassuolo Calcio (utkání 29. kola italské Serie A) – Sport 2.
21.15: FC Barcelona Lassa – Magna Gurpea (čtvrté čtvrtfinálové utkání Španělského královského poháru/Copa del Rey ve futsale) – Sport 1.

SOBOTA 12. BŘEZNA 2016


13.25 (výkop 13.30): Partick Twistle – Celtic Glasgow (utkání 30. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2.
13.40 (výkop 13.45): Norwich City – Manchester City (utkání 30. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport 1. Záznam na Digi Sport ve 23.00 hodin.
15.15 (výkop 15.30): Borussia Mönchengladbach – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání 26. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
15.55 (výkop 16.00): FC Stoke City – FC Southampton (utkání 30. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.
15.55 (výkop 16.00): FC Barcelona – FC Getafe (utkání 29. kola španělské La Ligy) - slovenská TV Dajto, TV Tipsport.
17.00: 1. FC Příbram – Slovan Liberec (utkání 21. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).
17.00: Dukla Praha – Vysočina Jihlava (utkání 21. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).
17.00: 1. FC Slovácko – Zbrojovka Brno (utkání 21. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).
17.00: FK Teplice – FK Mladá Boleslav (utkání 21. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).
17.00: FC Lorient – Olympique Marseille (utkání 30. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1. Záznam na Sport 2 ve 22.45 hodin, na Sport 1 ve 4.00 hodin.
17.30: FK Rostov na Donu – CSKA Moskva (utkání 20. kola ruské Premier Ligy) – Arena Sport 2 (dříve Slovak Sport TV 2). Záznam na Arena Sport 1 (dříve Slovak Sport TV 1) ve 23.00 hodin.
18.00: První semifinálové utkání Španělského královského poháru/Copa del Rey ve futsale – Sport 2. Záznam v 0.45 hodin.
18.05 (výkop 18.20): Spartak Myjava – Spartak Trnava (utkání 23. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Dajto.
18.10 (výkop 18.15): Celta Vigo – Real Sociedad San Sebastian (utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.
18.25 (výkop 18.30):FC Arsenal – West Bromwich Albion (utkání 30. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport 1.
18.25 (výkop 18.30): FC Everton – FC Chelsea (čtvrtfinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 2.
18.30: Bayern Mnichov – Werder Brémy (utkání 26. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
19.45 (výkop 20.15): Viktoria Plzeň – Bohemians Praha 1905 (utkání 21. kola Synot ligy a sestřih ostatních sobotních utkání) – ČT Sport, www.isport.cz (www.blesk.cz). Záznam ve 2.55 hodin.
20.15: Druhé semifinálové utkání Španělského královského poháru/Copa del Rey ve futsale – Sport 1.
20.25 (výkop 20.30): Atlético Madrid – Deportivo La Coruňa (utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.
20.45: Inter Milán – FC Boloňa (utkání 29. kola italské Serie A) – Sport 2.
21.00 (záznam, výkop 16.00): AFC Bournemouth – AFC Swansea City (utkání 30. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.
22.00 (výkop 22.05): Rayo Vallecano – SD Eibar (utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 4, TV Tipsport.

NEDĚLE 13. BŘEZNA 2016


11.55 (výkop 12.00): UD Levante – FC Valencie (utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.
12.30: Chievo Verona - AC Milán (utkání 29. kola italské Serie A) – Sport 1.
14.15 (výkop 14.30): Zemplín Michalovce – AS Trenčín (utkání 23. kola slovenské Fortuna ligy) - slovenská Dvojka (STV 2).
14.30 (výkop 15.00): Sigma Olomouc – Sparta Praha (utkání 21. kola Synot ligy) – O2 Sport, www.isport.cz (www.blesk.cz).
14.30: Vitesse Arnhem – Feyenoord Rotterdam (utkání 27. kola nizozemské Eredivisie) – Sport 1.
15.00: Udinese Calcio – AS Řím (utkání 29. kola italské Serie A) – Sport 2. Záznam na Sport 1 ve 22.45 hodin.
15.15 (výkop 15.30): Bayer 04 Leverkusen – Hamburger SV (utkání 26. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
15.55 (výkop 16.00): FC Sevilla – FC Villarreal (utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.
16.00 (výkop 16.30): Puntigamer Sturm Štýrský Hradec – Austria Vídeň (utkání 28. kola rakouské bundesligy) – rakouská ORF 1.
16.55 (výkop 17.00): FC Liverpool – FC Chelsea (utkání 30. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport 1.
16.55 (výkop 17.00): Manchester United – FC West Ham United (čtvrtfinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 1.
17.00: FC Nantes – SCO Angers (utkání 30. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.
17.30: Borussia Dortmund – FSV Mohuč 05 (utkání 26. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.
18.10 (výkop 18.15): Athletic Bilbao – Betis Sevilla (utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.
20.15: Finálové utkání Španělského královského poháru/Copa del Rey ve futsale – Sport 2. Záznam na Sport 1 ve 2.45 hodin.
20.25 (výkop 20.30): UD Las Palmas – Real Madrid (utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.
20.45: US Palermo – SSC Neapol (utkání 29. kola italské Serie A) – Sport 1.
21.40: Studio fotbal – Dohráno (shrnutí 21. kola Synot ligy) – ČT Sport. Záznam ve 4.15 hodin.
22.00: FC New York City – FC Toronto (utkání 2. kola americké MLS) – Eurosport.
22.15 (záznam, výkop 14.00): AC Troyes – FC Paris Saint-Germain (utkání 30. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.
24.00: San Jose Earthquakes – Portland Timbers (utkání 2. kola americké MLS) – Eurosport.

PONDĚLÍ 14. BŘEZNA 2016


11.20: Studio fotbal – Dohráno (shrnutí 21. kola Synot ligy) – ČT Sport.
18.00: Termalica Beck-Bet Nieciecza – Wisla Krakov (utkání 27. kola polské Extraklasy) – Eurosport 2.
20.00 (výkop 20.15): 1. FC Kaiserslautern – Vfl Bochum (utkání 26. kola druhé německé bundeligy) – Eurosport 2.
20.25 (výkop 20.30): FC Granada – Espanyol Barcelona (utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.
20.55 (výkop 21.00): FC Leicester City – Newcastle United (utkání 30. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport 1.

7. března 2016 - eFotbal.cz | Foto: lazio.theoffside.com
Související články:



Komentáře na téma: Sparta s Laziem a Sigmou, Slavia se Ševci, Ch ...
celkem 0 komentářů
 
Prozatím nebyl vložen žádný komentář, buďte první.
Váš komentář:
 
*
*
* Položky označené hvězdičkou a text příspěvku je nutno vyplnit.



Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace