eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena
VÝBĚR SOUTĚŽE
PRVNÍ ČESKÁ LIGA ZPRAVODAJSTVÍ ZAHRANIČNÍ LIGY
IKONKA PRO VÁŠ WEB
Rss kanály
Témata
Příspěvky v diskuzi

Synot liga

Los a výsledky soutěže

» strana
1. kolo
24.07. 19:00 Jihlava Sparta 0:0
24.07. 17:30 Plzeň Slavia 2:1
25.07. 17:00 Slovácko Dukla Praha 4:3
25.07. 17:00 Teplice Olomouc 2:2
25.07. 18:00 Brno Ostrava 2:1
25.07. 17:00 Příbram Jablonec 2:3
26.07. 20:15 Liberec Ml. Boleslav 4:2
26.07. 17:00 Bohem. 1905 Zlín 0:1
2. kolo
01.08. 20:15 Dukla Praha Plzeň 1:0
01.08. 15:00 Sparta Ostrava 3:1
01.08. 17:00 Teplice Slovácko 2:0
01.08. 17:00 Zlín Jihlava 1:0
01.08. 17:00 Olomouc Příbram 1:3
02.08. 18:00 Jablonec Bohem. 1905 2:2
02.08. 17:00 Slavia Liberec 2:2
02.08. 17:00 Ml. Boleslav Brno 2:0
3. kolo
07.08. 20:15 Brno Slavia 1:0
08.08. 20:15 Ostrava Ml. Boleslav 2:2
08.08. 17:00 Bohem. 1905 Olomouc 1:1
08.08. 17:00 Příbram Teplice 3:2
09.08. 19:15 Sparta Zlín 3:0
09.08. 18:00 Plzeň Slovácko 2:2
10.08. 19:00 Jihlava Jablonec 1:0
10.08. 19:00 Liberec Dukla Praha 1:1
4. kolo
14.08. 20:30 Ml. Boleslav Sparta 2:4
14.08. 18:30 Teplice Plzeň 2:2
15.08. 17:00 Olomouc Brno 1:1
15.08. 20:15 Dukla Praha Bohem. 1905 2:2
15.08. 17:00 Zlín Ostrava 2:0
16.08. 17:00 Slavia Jihlava 4:0
16.08. 19:15 Jablonec Liberec 1:1
16.08. 18:00 Slovácko Příbram 2:1
5. kolo
21.08. 20:15 Ml. Boleslav Zlín 5:2
22.08. 17:00 Bohem. 1905 Příbram 1:1
22.08. 20:15 Ostrava Slavia 1:3
22.08. 17:00 Jihlava Slovácko 1:2
23.08. 17:00 Liberec Teplice 2:0
23.08. 20:15 Sparta Dukla Praha 2:0
23.08. 18:30 Plzeň Olomouc 2:0
23.08. 17:00 Brno Jablonec 0:3
6. kolo
12.09. 20:15 Slavia Ml. Boleslav 1:1
12.09. 17:00 Zlín Brno 2:1
12.09. 17:00 Teplice Bohem. 1905 2:1
12.09. 17:00 Slovácko Liberec 1:2
12.09. 17:00 Olomouc Jihlava 2:1
13.09. 18:30 Příbram Plzeň 0:4
13.09. 15:00 Jablonec Sparta 1:1
14.09. 18:00 Dukla Praha Ostrava 4:1
7. kolo
18.09. 18:00 Jihlava Dukla Praha 2:2
19.09. 17:00 Ostrava Jablonec 1:2
19.09. 17:00 Brno Slovácko 2:0
19.09. 17:00 Zlín Slavia 0:2
19.09. 20:15 Ml. Boleslav Teplice 4:3
20.09. 17:00 Sparta Olomouc 4:0
20.09. 15:00 Bohem. 1905 Plzeň 0:1
20.09. 18:00 Liberec Příbram 3:0
8. kolo
25.09. 20:15 Jablonec Ml. Boleslav 1:2
26.09. 15:30 Příbram Jihlava 4:1
26.09. 15:30 Olomouc Zlín 1:1
26.09. 15:30 Dukla Praha Brno 1:2
26.09. 15:30 Teplice Ostrava 1:0
26.09. 15:30 Slovácko Bohem. 1905 1:0
26.09. 18:15 Plzeň Liberec 2:1
27.09. 15:00 Slavia Sparta 1:0
9. kolo
02.10. 20:15 Ostrava Olomouc 1:0
03.10. 15:00 Ml. Boleslav Příbram 4:0
03.10. 18:15 Zlín Jablonec 2:2
03.10. 15:00 Brno Teplice 0:4
04.10. 14:30 Slavia Dukla Praha 1:1
04.10. 18:00 Liberec Bohem. 1905 3:1
04.10. 18:00 Jihlava Plzeň 2:4
04.10. 18:00 Sparta Slovácko 4:0
10. kolo
16.10. 20:15 Dukla Praha Ml. Boleslav 1:1
17.10. 17:00 Teplice Jihlava 0:1
17.10. 17:00 Slovácko Ostrava 2:1
17.10. 20:15 Plzeň Zlín 4:2
17.10. 17:00 Bohem. 1905 Brno 1:1
17.10. 17:00 Olomouc Liberec 1:1
17.10. 14:30 Jablonec Slavia 0:0
18.10. 15:00 Příbram Sparta 0:4
11. kolo
23.10. 20:15 Slavia Olomouc 0:2
24.10. 17:00 Ostrava Příbram 0:2
24.10. 17:00 Ml. Boleslav Slovácko 4:1
24.10. 17:00 Zlín Teplice 1:2
24.10. 20:15 Jablonec Dukla Praha 3:3
25.10. 17:00 Jihlava Liberec 1:1
25.10. 16:00 Brno Plzeň 1:0
25.10. 18:00 Sparta Bohem. 1905 3:0
12. kolo
30.10. 18:00 Dukla Praha Zlín 1:0
31.10. 17:00 Příbram Brno 1:1
31.10. 20:15 Liberec Ostrava 2:1
31.10. 17:00 Bohem. 1905 Jihlava 2:1
31.10. 17:00 Olomouc Ml. Boleslav 1:2
31.10. 17:00 Slovácko Jablonec 1:1
01.11. 18:30 Teplice Slavia 0:1
01.11. 15:00 Plzeň Sparta 2:1
» strana

Plakátový speciál HATTRICK
právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace