Necid: Vyhrát musíte chtít vždy, i když proti vám stojí Real...

Necid: Vyhrát musíte chtít vždy, i když proti vám stojí Real...

Exslávistický kanonýr Tomáš Necid, jenž působí v moskevském CSKA, po remízovém osmifinále Ligy mistrů s Realem Madrid slíbil, že se ruský tým popere v odvetě o postup do čtvrtfinále prestiižní soutěže.

Real Madrid byl v Moskvě blízko vítězství, gól dostal "Bílý balet" až v posledních sekundách osmifinálového zápasu Ligy mistrů. Duel v Lužnikách pak skončil nerozhodně 1:1. Do utkání zasáhl na posledních osm minut v barvách CSKA i český útočník Tomáš Necid, který se na trávníku objevil po dlouhé rekonvalescenci po vážném zranění kolena.

"S remízou bychom před zápasem určitě spokojení nebyli. Aspoň si to myslím. Vždycky přece musíte chtít vyhrát, i když proti vám stojí Real Madrid," komentoval výslednou remízu 1:1 se španělským velkoklubem český fotbalista.

"A my jsme moc chtěli zvítězit. Ale dostali jsme gól, pak už jsme to měli těžší. Je dobře, že se nám povedlo nakonec aspoň vyrovnat. Kdybychom prohráli doma 0:1, tak by to bylo špatné," pokračoval útočník.

"Takhle se v Madridu ještě popereme o postup. Šance je vždycky. Když se nám povede vstřelit gól, tak bude šance na postup ještě větší. Určitě se Realu nebojíme," citovala Necida agentura Ria Novosti.