Liberec ulovil kamerunského záložníka. Ten chce vyhrát ligu...

Liberec ulovil kamerunského záložníka. Ten chce vyhrát ligu...

Slovan Liberec získal záložníka z Kamerunu, do klubu přichází hostování s opcí jednadvacetiletý hráč Nesnen Feuleu Ndemen.

Nesnen Feuleu Ndemen je fotbalovou profesí střední záložník, Kamerunec měří 179 centimetrů a váží 75 kilogramů.

"Jsem rád, že jsem se s Libercem dohodl. Chci se v Evropě prosadit. O českém fotbale toho moc nevím, ale agent mi říkal, že se tu hraje dobrý fotbal. A o Slovanu jsem si přečetl, že dvakrát vyhrál místní titul, takže to bude dobrý tým," poznamenal ve středu záložník, který by měl na dresu nosit jméno Ndemen. "Všichni mi ale říkají "Žunínu" (Junior), to ale prý na dresu mít nemůžu," neskrývá fotbalista zklamání.

Kamerunský záložník do Slovanu nepřichází zrovna se skromným cílem. "Chci s Libercem vyhrát titul. Jinou ambici momentálně nemám. Chci pravidelně hrát a vyhrát ligu," prohlásil fotbalista. Zatím se mu v Liberci moc líbí. "Hráči, trenéři i všichni, co jsem zatím potkal, jsou moc fajn. Vypadají mile a chovají se ke mně hezky. Na tréninku se mi s nimi pracuje dobře. Jsou tady vynikající hráči. Hrajou moc dobrý fotbal," chválil Ndemen své nové spoluhráče.

Nesnen Feuleu Ndemen hrál pět let nejvyšší kamerunskou soutěž. Do Slovanu přichází z týmu Les Astres FC, který sídlí ve městě Douala v Kamerunu.