Záchrana Ďolíčku? Oravec zatím říká ne!

Záchrana Ďolíčku? Oravec zatím říká ne!

Městská část Praha 10 nabídla společnosti Bohemians Real částku přesně podle soudního odhadu: 84,5 milionu korun. Včera však přišla zamítavá odpověď. „Je to málo,“ vzkazují současní vlastníci.

„Nabízená cena nekoresponduje s představami společníků Bohemians Real,“ píše se ve strohé odpovědi na radniční návrh, pod níž je podepsaný předseda představenstva Ondrej Oravec.

Na druhé straně zavládlo zklamání. „Nerozumím tomu, dříve se majitelé vyjadřovali tak, že stadion prodají i za nižší částku, než jakou stanovil soudní odhad,“ říká člen představenstva Družstva fanoušků Bohemians, Martin Kurka.

Podobné vyjádření vydala i Desítka pro domácí, strana fanoušků, pro níž je záchrana Ďolíčku prioritou. „Jsme zklamaní, jsme smutní. Na druhou stranu za zprávu děkujeme. Díky ní je jasné, jak to kdo s Ďolíčkem myslí. Skupina CTY reprezentovaná panem Ondrejem Oravcem kašle na klub, ignoruje zájmy fanoušků a očekává, že někdo dá za Ďolíček sumu, která nebude odpovídat realitě,“ píše se v prohlášení.

Zástupci Bohemians 1905 však vzniklou situaci zklidňují. "Stále vidíme dostatečný prostor pro jednání. Jsme přesvědčeni, že všechno dopadne dobře a Bohemka se do Ďolíčku vrátí," řekl eFotbalu místopředseda představenstva Vladislav Suchý.