Za Tévezův nápis už se Citizens Fergusonovi a United omluvili

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Vedení Manchesteru City, čerstvého vítěze anglické fotbalové Premier League, se omluvilo kouči městského rivala United Alexi Fergusonovi za transparent s nápisem "R.I.P. Fergie", který držel při oslavách titulu útočník "Citizens" Carlos Tévez. Informaci v úterý přinesl server stanice SkySports.

Za Tévezův nápis už se Citizens Fergusonovi a United omluvili
Osmadvacetiletý Tévez totiž za United v letech 2007-2009 hrál a z klubu neodcházel v dobrém. Fergusonovi nemohl zapomenout, že nedostával moc příležitostí. Ovšem jeho transparent při pondělních oslavách titulu "Citizens" vyvolal velké debaty.

"Carlos se dopustil chyby v úsudky, když si vyrobil tento nechutný transparent hodný odsouzení. Manchester City by rád vyjádřil upřímnou omluvu Siru Alexi Fergusonovi a Manchesteru United za způsobenou újmu," stojí v prohlášení vedení nového mistra.

Omluvil se také sám argentinský útočník: "Prožíval jsem velké nadšení a neměl jsem v úmyslu projevit neúctu vůči Alexi Fergusonovi, kterého obdivuju jako člověka i jako trenéra." Tévez měl problémy s chováním i v právě skončené sezoně v City a do sestavy ho trenér Roberto Mancini vzal zpátky až poté, co mu došla trpělivost s dalším problémovým hráčem Mariem Balotellim.