12. hráč dělá z fanoušků reprezentace hvězdy

Fanoušci českého národního mužstva, které vstoupí do bojů na evropském šampionátu už za necelý měsíc, mají jedinečnou šanci stát se hvězdou díky [url=http://apps.facebook.com/dvanactyhrac]facebookové soutěži 12. hráče[/url] reprezentace. Mohou si vytvořit speciální kartičku a při trošce štěstí je bude znát celý fotbalový národ. Jejich kartička se může dostat do televize, novin nebo i na stadion během zápasu našich reprezentantů. Navíc se hraje o další fotbalové ceny.

12. hráč dělá z fanoušků reprezentace hvězdy
Každý týden se na profilu dvanáctého hráče rozjíždí nové kolo soutěže o 50 cen, ale zejména o možnost stát se „opravdovou hvězdou“. Na facebookovém profilu si všichni dvanáctí hráči vytvoří osobitou fotbalovou kartičku s vlastním motivem. Díky velké škále doplňků si mohou kartičku originálně upravit a následně sbírají, co nejvíce lajků od ostatních uživatelů. Autoři nejlépe hodnocených kartiček obdrží atraktivní ceny, ale hlavně získají prostor v kampani, díky které se stanou „opravdovými hvězdami“.

[img id="759"]
Nejlepší kartičky se stanou součástí virtuální grafiky při přátelském utkání s Maďarskem, objeví v tištěné inzerci nebo na internetových bannerech a bude je znát celý fotbalový národ. Fanoušky jistě potěší, že ve hře je také autobusový zájezd pro dvě osoby na přátelské utkání s Izraelem v Grazu nebo VIP návštěva zápasu na Letné proti Maďarsku a další ceny.

Pro více informací navštiv web 12. hráče.

[img id="38008"]