Kapitán Jablonce hledá nové angažmá

Obránce Petr Pavlík pravděpodobně nebude pokračovat v Jablonci, kde byl kapitánem. Zkušený bek má sice v klubu platnou smlouvu, ale hledá si angažmá.

Kapitán Jablonce hledá nové angažmá
"Obě strany se nyní pokouší hráči zajistit další angažmá. Uvidíme, jak se situace vyvine. Pavlík neskončil, je pořád naším hráčem a má v Jablonci platnou smlouvu. Nyní se hledá jeho další angažmá," uvedl nový jablonecký kouč Václav Kotal.

Podle něj stojí za plánovaným odchodem Pavlíka rozhodnutí vedení klubu. "Musíme omladit obrannou řadu. Nezatracuji jej, ale buď musíme mít náhradu, nebo někoho z vlastních zdrojů," přeje si Kotal. Nepočítá ani se srbským bekem Nikolou Duričem, který přišel na test z týmu Čukarički Bělehrad. "Durič skončil, v této fázi jsme necítili potřebu jeho angažování," dodal trenér.

Kotal nepožaduje doplnění kádru. "Zatím necítíme potřebu. Otázkou ale zůstává, jestli někdo neodejde. Samozřejmě nabídky jako například na Lafatu jsou. V případě odchodu bychom o náhradě uvažovali. Zatím si ale myslím, že kádr je kvalitní," řekl trenér Baumitu.