Sparta si to rozdala s Vaslui, utkání ale přerušily kroupy

Sparťané remizovali na soustředění v Rakousku v nedělním přípravném zápase s rumunským FC Vaslui 2:2.

Rumunský celek v utkání dvakrát vyhrával, když ho nejprve do vedení poslal už v osmé minutě Liviu a na 2:1 z pohledu Vaslui dával ve 13. minutě Reis.

Sparťany ale ani jeden gól neposlal do kolen. Nejprve rychle odpověděl v 11. minutě Holek a ve druhém poločase na konečných 2:2 upravil Matějovský.

Zápas vítěze nakonec ani najít nemohl, a to kvůli nepřízni počasí. Utkání skončilo o pět minut dřív kvůli silnému dešti a padajícím kroupám.

Sparta Praha - Vaslui 2:2 (1:2), ukončeno v 85. minutě.
Branky: 11. Holek, 52. Matějovský - 8. Liviu, 13. Reis. ŽK: Liviu.

Sestava Sparty: Čech - Gil (46. Vidlička), Holek, Jarošík, Pamić - Kadeřábek (46. Přikryl), Hušbauer, Matějovský, Krejčí (80. Pavelka) - Kadlec (46. Kerič) - Kweuke.