Sparta v Rakousku uhrála dvě remízy, dala jen jeden gól

Hráči Sparty Praha se v sobotu zúčastnili přípravného turnaje u příležitosti otevření nového stadionu druholigového rakouského celku SKN St. Pölten. S domácími Sparta remizovala 0:0, s prvoligovým Rapidem Vídeň pak hrál český celek 1:1, oba duely se hrály na 45 minut.

Proti domácímu výběru měla Sparta jen jednu velkou šanci, ale Kadlec mířil z voleje mimo. V utkání s Rapidem šel rakouský celek do vedení ve 13. minutě po trefě Hofmanna. Pak mohl Kweuke srovnat, ale po kličce těsně minul branku. Stejný hráč později skóroval, ovšem pro ofsajd nebyl gól uznán. Rapid mohl na druhé straně zvýšit, ale za brankářem Čechem zvonila jen tyč. Těsně před koncem se povedlo Spartě vyrovnat, když Keričovu střelu tečoval do sítě Krejčí. V posledním večerním duelu se střetnou oba rakouské týmy.