Zbrojovka pouští Kasálka a Kunce, kdo ale v Brně podepíše?

Obránce Zdeněk Kasálek už nebude oblékat dres Zbrojovky Brno, která o něj po skončení sezony neprojevila zájem. Jihomoravský klub o tom v pondělí informoval na oficiálních internetových stránkách.

Zbrojovka pouští Kasálka a Kunce, kdo ale v Brně podepíše?
V neděli odjede tým Zbrojovky na týdenní soustředění do Rakouska, kterého by se měli zúčastnit hráči, s nimiž se počítá i pro prvoligovou sezonu. Mezi nimi už nebude levý obránce Kasálek.

"Skončila mu smlouva a klub nemá zájem na jejím prodloužení. Hráč si proto momentálně hledá jiné angažmá," uvedl sportovní ředitel brněnského klubu Zdeněk Kudela.

Z širšího kádru opustí Zbrojovku zřejmě i útočník Tomáš Kunc, jenž je momentálně na testech v nizozemském druholigovém celku Helmond Sport. Během tohoto týdne se kádr možná zúží o další jména, naopak těsně před podpisem jsou smlouvy s novými hráči Petrem, Hyčkou, Kaufmanem a také Husárem, jenž se do Zbrojovky vrací po působení ve Zlatých Moravcích. Do plného tréninku se po zranění zapojil také záložník Sus.

Zbrojovka stále pokračuje v hledání útočníka poté, co Olomouc neuvolnila Martina Doležala. "Už delší dobu s námi trénuje Jurdík ze Sparty a podle trenérů se zatím jeví slušně. Zkoušíme také Nekudu ze Sigmy Olomouc a máme rozjednáno i něco dalšího," poznamenal Kudela.