Slávista Juhar se blýskl hattrickem, Boleslav neuspěla

[tag]PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY[/tag] Hráči Slavie Praha porazili ve středečním přípravném utkání v Horních Počernicích druholigový FK Varnsdorf jasně 5:0, když se za pražský celek prosadila třikrát nová posila Juhar, jednou Milutinovič a jeden gól si dal soupeř vlastní.

Přípravné utkání:

SK Slavia Praha - FK Varnsdorf 5:0 (1:0)
Branky: 55. z pen., 76. a 90. Juhar, 38. Milutinovič z pen., 72. Jakubovský vl. ŽK: Ježdík (Varnsdorf).

Sestava SK Slavia Praha:
I. poločas: Čontofalský - Dostál, Čepelák, Hubáček, Trubila - Nitrianský, Koreš, Milutinovič, Juhar - Vošahlík, Vlček. Trenér: Petr Rada.
II. poločas: Berkovec - Dostál, Čepelák, Latka, Juhar - Tusjak, Frejlach, Zmrhal, Veselý - Vošahlík, Hurka. Trenér: Petr Rada.

Boleslav nestačila na rumunský tým

Celek Mladé Boleslavi prohrál ve středečním přípravném utkání na soustředění v Rakousku s prvoligovým rumunským celkem FC Astra Ploiesti 0:1.

FK Mladá Boleslav - FC Astra Ploiesti 0:1 (0:1)
Branka: 5. Seto.

Sestava FK Mladá Boleslav: Šeda - Kysela, Smejkal, Rolko, Bořil - Ščuk (66. Sivrič), Kúdela - Mareš (78. Kulič), Magera, Nešpor (46. Ondřejka) - Chramosta.

Hradec Králové nedal šanci Čáslavi

Tým Hradce Králové vyhrál ve středečním přípravném utkání v Hořicích nad druholigovou Čáslaví jasně 4:1.

FC Hradec Králové - FK Čáslav 4:1 (1:0)
Branky: 45. a 48. Dvořak, 74. Hodas, 82. Jedunov - 88. Krmenčík.

Sestava FC Hradec Králové: Lindr - Holeš, Šisler, Fukal (65. Pávek), Zelený - Rezek (65. Zec), Schwarz (65. Jedunov), Klapka (65. Janoušek), Štěpán (65. Voltr) - Harba (65. Hodas), Dvořák (65. Mrázek).

Jihlava remizovala s druholigovým nováčkem z Pardubic

Fotbalisté týmu FC Vysočina Jihlava remizovali ve středečním přípravném utkání v Lázních Bohdaneč s druholigovými Pardubicemi 2:2, přitom ještě po prvním poločase o dva góly prohrávali.

FK Pardubice - FC Vysočina Jihlava 2:2 (2:0)
Branky: 29. Sklenář, 30. Petrus - 52. Tecl, 86. Kosak. Rozhodčí: Drábek - Kembický, Vodrážka. ŽK: Rudyntskyy (Jihlava). Diváci: 550.

Sestava FC Vysočina Jihlava:
I. poločas: Hanuš - Helísek, Tlustý, Šourek, Gabriel - Rudnytskyy, Koloušek, Kučera, Vaculík - Konopek, Mešanovič. Trenér: František Komňacký.
II. poločas: Rožník - Obert, Filip, Kryštůfek, Gavrič - Masopust, Karlík, Jungr, Kosak - Tecl, Sedláček. Trenér: František Komňacký.

Slovácko porazilo v přestřelce Opavu

Slovácko vyhrálo ve středečním přípravném utkání nad druholigovou Opavou 4:3, když už v poločase vedlo 4:1.

1. FC Slovácko - SFC Opava 4:3 (4:1)
Branky: 16. a 23. Došek, 27. Kovář, 45.+2. Volešák z pen. - 1. Prokeš, 64. Žmolík, 67. Uvíra. Rozhodčí: Kneisl. ŽK: Martykán - Zapletal.

Sestava 1. FC Slovácko: Heča (46. Urbánek) - Jeleček (46. Starý, 81. Jeleček), Trousil (46. Košút), Hoffman (46. Mezlík), Kuncl (46. Reinberk) Kerbr (46. Lukáš), Volešák (46. Nessoumou), Trávník (46. Daníček), Martykán (46. Franta), Došek (46. Szmek), Kovář (46. Čtvrtníček).

Dukla Praha přehrála rumunskou Universitateau Kluž

Hráči Dukly Praha vyhráli první přípravné utkání na soustředění v Rakousku, když porazili rumunský celek Universitatea Kluž 3:1. Utkání ozdobil krásný gól Petra Malého ze 60 metrů, kterým zvyšoval na 2:0,

Přípravný zápas:

FK Dukla Praha - Universitatea Kluž 3:1 (1:0)
Branky Dukly: 26. Pázler, 65. Malý, 73. Přeučil.

Sestava Dukly - 1. poločas: Rada - Hašek, Božič, Vorel, Vrzal - Borek, Gedeon, Podrazký - Engelmann, Přeučil, Pázler. Trenér: Luboš Kozel.
Sestava Dukly - 2. poločas: Rada - Pospíšil, Božič, Vorel, Vrzal - Borek (60. Kalouda), Gedeon, Podrazký (60. Malý) - Svatonský (71. Berger), Přeučil (80. Ouedraogo), Pázler. Trenér: Luboš Kozel.