Zeman si asi představoval lepší úvod angažmá, čeká ho pauza

Zeman si asi představoval lepší úvod angažmá, čeká ho pauza

Na svůj první ostrý start v dresu Plzně nebude vzpomínat v dobrém jedna z posledních posil Viktorie Martin Zeman. A to i přesto, že byl třiadvacetiletý záložník za odehranou půlhodinu na hřišti gruzínského soupeře trenérem Vrbou pochválen...

V poslední minutě byl totiž Zeman ostrým skluzem protihráče faulován, a přestože absolvoval se západočeským týmem ještě pozápasový trénink, přetrvávající bolest jej v úterý dopoledne donutila k návštěvě odborníků v plzeňské Fakultní nemocnici. A výsledek? Vyšetření prokázalo nalomenou kůstka v oblasti nártu a tedy několikatýdenní vynucenou pauzu.

"Martin má v současné chvíli nohu v sádře. V tomto stavu setrvá zhruba tři týdny, další doba rehabilitace bude závislá na výsledcích vyšetření a doporučení lékařů. Ze strany klubu se samozřejmě dostane Martinovi maximálního servisu, aby se v co nejkratším čase mohl zapojit do tréninku s týmem,“ řekl tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár na adresu hráče, jenž tým posílil z pražské Sparty.

Prvních pár ligových kol tedy proběhne bez jeho účasti: "Věříme, že se Martin dá dohromady v co možná nejkratším čase. I přes tuto komplikaci má velkou chuť dále pracovat, s týmem klubových fyzioterapeutů si již domlouval možnosti posilování a dalších doplňujících aktivit pro co možná nejrychlejší návrat k fotbalu," doplnil Pillár na stránkách západočeského klubu.