Švancara: Zase mě fotbal baví

Švancara: Zase mě fotbal baví

Čtyřiatřicetiletý brněnský kapitán Petr Švancara se o víkendu vrátil na Slovácko, kde odehrál dvě sezóny a bylo ho všude plno. Ačkoliv se jihomoravský "Mercedes" z branky neradoval, i tak patřil k nejlepším mužům Zbrojovky, která si z Uherského Hradiště odvezla první ligové body, což se přeci jen úplně nečekalo. Na oficiálních stránkách jeho klubu byly zveřejněny ohlasy...

O přijetí domácích fanoušků...


"Fanoušci mi tady připravili fantastickou rozlučku. Byl jsem tady ty dva roky strašně spokojený. Ale domnívám se, že v sobotu zvítězil náš kotel. Prostě je vidět, že se snažíme a fanoušci se snaží taky."

O vlastním výkonu...


"Zase mě fotbal baví a jsem strašně rád, že jsem si dokázal, že na tu první ligu ještě mám. Dvě tři šance jsem měl, ale ještě jsem měl takových pět příležitostí, kdy jsme šli tři na dva a to prostě musím vyřešit tak, aby z toho byl gól."

O radosti ze třech prvoligových bodů...


"V listopadu nebo prosinci jsme byli na čtrnáctém místě ve druhé lize a teď jsme vyhráli na Slovácku v první lize, takže někde tady vevnitř se musím tlumit, abych tady neskákal do stropu."

O dalším kole s Teplicemi...


"Jsme rádi tam, kde jsme, ale že bychom nějak oslavovali to určitě ne, jedem pokorně dál a chystáme se na Teplice."