Místo vedení jsme prohrávali, smutnil kouč Slavie Rada

Místo vedení jsme prohrávali, smutnil kouč Slavie Rada

Za spravedlivou považuje remízu z Ostravy 2:2 kouč Slavie Petr Rada. Jeho svěřenci nejprve vedli, poté však domácí dokázali duel otočit, ale v závěru alespoň bod "Sešívaným" vystřelil útočník Škoda.

„Věděli jsme, že Baník vstupuje do sezony s jinými cíli než loni. Chtěli jsme tu bodovat. Naštěstí se to povedlo, uhráli jsme remízu,“ řekl Rada pro klubový web. „Baník jsme ze začátku do ničeho nepustili, domácí jen nakopávali balóny. Po jedné šanci jsme se dostali do vedení. Bohužel jsme potom ihned inkasovali po přímém kopu, to nás trošičku srazilo,“ doplnil.

„Kdybychom chvíli udrželi stav 1:0, bylo by to mnohem lepší. Následně jsme měli velkou šanci Kisela ze standardky, mohli jsme znovu vést. V první půli jsme až na trestný kop domácí k ničemu nepustili. Dobře jsme bránili,“ ohodnotil první poločas bývalý reprezentační kouč.

„Druhou půli jsme začali v podobném duchu. Potom jsme ale bohužel dostali špatný gól, Milosavljevu střelu ještě zachránil Čontofalský, Nitrianský to ale už bohužel trefil do sítě,“ popsal ze svého pohledu druhý gól Ostravy a pokračoval: „Místo toho, abychom vedli, tak jsme prohávali.“

Nakonec však slávisté uhráli alespoň bod, když se po standardní situaci prosadil Škoda. V závěru měl ještě šanci Kisel, ale otočit výsledek se mu již nepodařilo. „Závěr byl hektický, chtěli jsme střídat, před poslední tyčkou domácích udělal Petrák nepochopitelný a netaktický faul. Naštěstí z toho byla jen tyčka, následné dorážky se také neujaly. Pak jsme už neměli čas, ale remiza je zasloužená. Mrzí mě, že jsme dostali úplně laciné branky v obou zápasech, to si musíme vyříkat," dodal.