Sparta otočila duel s Příbramí, Boleslav v druhém poločase přejela Budějovice

Hned čtveřici duelů měla od 17:00 na programu Gambrinus liga. Pražská Sparta přivítala Příbram a bylo se na co koukat, protože už po poločase vedli hosté na Letné 0:1, v 50. minutě se ale hlavou prosadil Kadeřábek, v 65. potom střídající Leo Kweuke. Všechny tři body tak zůstali na Letné.

Nečekaný poločasový výsledek se zrodil i v Mladé Boleslavi, kam přijely Řepkovy České Budějovice. Ty po dvou brankách Markoviče vedli už 0:2. Do druhého poločasu ale vlétla Mladá Boleslav jako vyměněná a po brance Mareše a dvou trefách Sivriče otočila výsledek zápasu a připsala si tři body za vítězství 3:2.

V dalším podvečerním utkání 2. kola Gambrinus ligy Olomouc vedla nad Slováckem po gólu Škerleho 1:0, ve druhé půli se trefil z penalty Ordoš. Domácí žádné drama nedovolili a byť chudší o jednoho hráče v poli, dovedli utkání do konečného výsledku 2:0.

Také v Brně padly dva góly. Nejprve se prosadil Mahmutovič, který v samém závěru poločasu nastřelil míč do jednoho z brněnských obránců a od něj se odrazil míč do brněnské sítě. Za domácí v 67. minutě srovnal Halaška, a tak si oba soupeři body rozdělili.