Rada byl spokejen s výkonem, s výsledkem nikoli

Rada byl spokejen s výkonem, s výsledkem nikoli

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Premiérovou výhru na lavičce pražské Slavie musel po utkání třetího ligového kola proti Olomouci opět trenér Rada oželet. Jeho svěřenci totiž v Edenu pouze remizovali a navázali tak na úvodní dvě ligová klání. Proti Olomouci se Radovi sice výkon mužstva zamlouval, s výsledkem již tak spokojený ale nebyl.

"Nevyhráli jsme druhé utkání doma. S tím jsem nespokojený. Myslím si, že jsme si dnes zasloužili vyhrát. Srazila nás jediná chyba, kdy jsme se nechali zaskočit. Znovu jsme tak museli dotahovat," řekl Rada pro klubový web a pokračoval: "Do přestávky jsme ale hru vyrovnali. Měli jsme dobré standardní situace, ale bohužel nám chyběl lepší střelecký instinkt."

"O přestávce jsem hráče upozorňoval, že kvalita je na naší straně. Měli jsme hned dvě vyložené šance, které jsme bohužel neproměnili. Ve druhé půli se Olomouc, která vyhlašuje útok na titul, k naší bráně prakticky nedostala. Herně jsem byl spokojený, proto jsem nestřídal, nechtěl jsem do toho zasahovat,“ objasnil na zažité poměry prakicky nevídané, když za celý zápas ani jednou nevystřídal.

"Měli jsme hodně šancí, hodně standardek, měli jsme vyhrát. Máme nad čím přemýšlet. Musíme se pokusit, abychom ztracené body někde získali. Snad za týden v Boleslavi," doufá kouč Slavie.