Spokojený Nádvorník si připadá jako v Čáslavi

Spokojený Nádvorník si připadá jako v Čáslavi

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Hráči Viktorie Žižkov jsou v úvodu druhé ligy k nezastavení. Po čtyřech kolech mají na svém kontě plný počet bodů a skóre 9:0, což je výtečný začátek při snaze o návrat mezi klubovou elitu.

Výkony z úvodu sezóny pochopitelně těší i kouče Viktorky Romana Nádvorníka. "V prvním poločase jsme plnili vše, co bylo před zápasem řečeno a vyšel nám skvěle začátek. Plánem bylo snažit se o rychlé brejky, protože jsme věděli, že domácí obrana s nimi může mít problémy," řekl kouč pražského celku, jenž si pochvaloval především výkon Surynka, který dal první gól po individuální akci a druhý pomohl připravit.

"Ve druhém poločase jsme už měli zápas pod kontrolou, ale měli jsme přidat definitivní uklidnění třetím gólem. Jinak jsme maximálně spokojeni. Čtyři vítězství je super bilance. Teď bude důležité udržet hráče na této vlně a v maximální koncentraci. Začátek sezóny mi připomíná práci v Čáslavi. Tam jsem měl podobnou šanci sestavit si tým podle svých představ z hráčů, kterým jsem věřil. I dále zůstaneme pokorní a musíme zodpovědně pracovat. Nyní se na nás soupeři velmi důkladně připraví a budou se chtít vytáhnout,“ poznamenal pro stránky pražského klubu.