Cahill po výprasku od Atlética nehledal výmluvy

Cahill po výprasku od Atlética nehledal výmluvy

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Velmi rozladěn byl z páteční vysoké porážky 1:4 od Atlética Madrid obránce Chelsea Gary Cahill, když se svými spoluhráči nestačil na španělský celek v utkání Superpoháru. Přestože zaznamenal jedinou branku "Blues" do zpěvu mu rozhodně nebylo, především útočník Falcao ho bude ještě dlouho strašit ve snu.

Report z utkání Chelsea - Atlético Madrid

"Nehráli jsme dobře, především nám vůbec nevyšel začátek a to se s námi táhlo až do konce utkání. Musíme si přiznat, že nikdo včera nepodal optimální výkon," nehledal po debaklu výmluvy pro oficiální stránky klubu.

"Ke každému utkání přistupujeme stejně. Úvod sezóny nám vyšel náramně, ale Superpohár se nám opravdu nepovedl. Měli jsme obrovskou šanci na zisk další trofeje, ale trestuhodně jsme ji zahodili. Nemám pro to omluvu," pokračoval Cahill.

Chelsea nyní čeká v ligovém klání Queens Park Rangers a manažer londýnského klubu Roberto Di Matteo musí s týmem zapracovat především na psychice. "Nemyslím si, že by se tato prohra na nás měla nějak výrazněji podepsat," doplnil anglický reprezentační obránce.

[CODE]
Chelsea - Atl. Madrid footyroom.com by footyroom[/CODE]