Utratil přes 1,5 miliardy, přesto je Mancini s přestupy nespokojený

Zní to až neskutečně, ale manažer anglického Manchesteru City rozhodně není nejspokojenějším mužem pod sluncem. Během léta sice utratil za posily 52 milionů liber (přes 1,5 miliardy korun), o čemž se může drtivě většině koučů jen zdát, i tak je ale s přestupním obdobím v podání "Citizens" nespokojený.

Utratil přes 1,5 miliardy, přesto je Mancini s přestupy nespokojený
Manchester koupil za 16 milionů Javi Garciu, za 12 Matiju Nastasiče, za 6 milionů Scotta Sinclaira, za 3 Maicona a včera ještě přivedl za 15 milionů liber Jacka Rodwella.

Důvod k radosti to pro Manciniho však není. Podle italského kouče se týmu nepovedlo přivést ani jednoho hráče, kteří byli na prvních místech vytipovaných posil. Manchester City neposílil Robin van Persie, Eden Hazard, Javi Martinez ani Daniele De Rossi.

"Byl jsem frustrovaný. Je těžké vše dohnat během týdne či deseti dnů," stěžoval si a pokračoval: "Když skončí liga, máte setkání s vedením klubu. Mluvíte o hráčích, které byste rádi přivedli, ale někdy není možné všechny vyvolené získat."

Pak přichází na řadu záložní plány. "Musíte mít něco v záloze. Nicméně s hráči, které jsme přivedli jsem spokojený," dodal. Pravdou však je, že vysněné posily mu unikly.