Bayern znemožnil Stuttgart šesti góly

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Doslova střelnici si na svém stadiónu otevřeli hráči Bayernu Mnichov. Ve svém svém druhém představení letošního ročníku Bundesligy doma smetli Stuttgart vysoko 6:1.

Přestože utkání skončilo výsledkem více než jednoznačným, byl to právě domácí celek, kdo prohrával 0:1. Ve 25. minutě obranu Bayernu totiž překonal Harnik. Tím ale role Stuttgartu v nedělním utkání skončila. Ještě do konce prvního poločasu se postupně prosadili Müller, Kroos a nakonec Gustavo a ve druhém dějství své trefy přidali ještě Mandzukič, znovu Müller a Schweinsteiger.

V prvním nedělním zápase se z výhry 0:4 na stadiónu Wolfsburgu radoval tým Hannoveru 96. Dvakrát se trefil Sobiech, po jedné brance přidali Haggui s Andreasenem.

Bayern Mnichov - Stuttgart 6:1 (3:1)

Wolfsburg - Hannover 96 0:4 (0:2)