Breznaník sní o tom, aby nebyl Perm jeho poslední stanicí

Liberec už pro letošní sezónu v pohárové Evropě dohrál a čtvrteční den přinesl v jeho kádru další výrazné oslabení - do ruské Premier League zamířil šestadvacetiletý záložník Michal Breznaník.

Breznaník sní o tom, aby nebyl Perm jeho poslední stanicí
Ten už se v minulosti vyjadřoval v tom smyslu, že sní o celku Anži Machačkala. Zatím si zvolil aktální devátý tým tabulky Amkar Perm, ale svými výkony by rád budoucnu ještě výše: "Nikdy jsem se netajil tím, že bych jednou rád přestoupil do nějakého východoevropského klubu, zejména pak do Ruska, takže jsem spokojen. Douám, že se v Permu co nejdříve zabydlím a že budu patřit mezi opory, což by mi mohlo později otevřít dveře do jště většího ruského klubu," pronesl sebevědomě slovenský reprezentant.

Přestup rychlého hráče a jednoho z tahounů týmu, který strávil U Nisy dva roky, se zrodil těsně před čtvrteční uzávěrkou ruského přestupového okna. To, kolik Perm za hráče Slovanu, zaplatil, zveřejněno nebylo, ale jak uvedl fotbalistův manažer Martin Říha, autor dvanácti branek z uplynulé mistrovské sezóny se svému novému zaměstnavateli upsal do června roku 2015.

Debut v ruské lize by si mohl někdejší hráč Slovanu Bratislava odbýt 17. září, kdy hostí Perm předposlední Volgu. Hned následující kolo se pak Amkar představí na půdě Dinama Moskva, jemuž nevyšel start.