Budějovice v závěru proti Příbrami spasil Řepka

V souboji předposledního s posledním Příbram doma hostila České Budějovice a oba celky si nakonec body rozdělily, když na 1:1 vyrovnával pět minut před koncem hostující Řepka.

Ligová tabulka

Na úvodní branku duelu nemuseli diváci příliš dlouho čekat. Již ve 12. minutě předvedli domácí krásnou akci. Střihavka posunul míč doprava na Wágnera, tomu ještě z druhé vlny naběhl Petr Trapp, jenž po přesné přihrávce zakončoval skoro do prázdné branky. Za deset minut to mohlo být o dvě branky, ale Mareš po vyražené Střihavkově ráně totálně selhal, když místo prázdné brány trefil ležícího gólmana. Po půlhodině hry mohl vyrovant Markovič, ale po Řezníčkově přihrávce mu ránu zablokoval Dejmek.

Druhá půle se nesla dlouho ve znamená velké nudy. Hosté se snažili dostat se před branku domácích, ale na obranu Příbrami nedokázali nic vymyslet. Když už se zdálo, že o osudu utkání rozhodne jediná branka, trefil se obránce Českých Budějovic Tomáš Řepka. Nutno dodat, že mu k tomu pomohla obrovská hrubka brankáře Hrušky, který si šel po rohu Sandra pro míč, centr však podběhl a Řepka měl na zadní tyči práci hodně usnadněnou.