Napraví Slavia poslední dva nezdary? Kisel věří v sílu Edenu...

V pátek od 20:15 se už zase rozběhne Gambrinus liga, přesněji řečeno její 11. kolo, které v Edenu předehrají týmy Slavie a Příbrami. Favoritem jsou domácí, kterým patří v průběžném pořadí tabulky šestá pozice.

Napraví Slavia poslední dva nezdary? Kisel věří v sílu Edenu...
Slávisté už vysokou porážku na Slovácku hodili za hlavu a věří, že už se podobná věc nebude opakovat: "Musíme se vyvarovat chyb, po kterých jsme dostali na Slovácku branky, a přidat důraz v zakončení. Věřím, že nás zase přijde podpořit hodně našich fanoušků, kteří nás poženou doma za vítězstvím. Jsme připraveni na namotivovaného soupeře, který v předchozím zápase porazil účastníka evropských pohárů Plzeň,“ prohlásil na klubovém webu slávistický kouč Petr Rada, jenž nebude moci v závěru pracovního týdne postavit dvojici Zákostelský a Vošahlík.

V minulém kole nehrál ani hrdina nedávného derby Martin Latka, proti Příbrami už se však do sestavy vrátí: "Během reprezentační přestávky jsem chodil do posilovny a jezdil na kole. Potom jsem začal postupně přidávat běh a začátkem tohoto týdne jsem už zase začal s klukama normálně trénovat,“ prozradil důrazný stoper Latka, jenž měl trable s pohmožděným kotníkem.
[fortuna]320[/fortuna]
To samé platí i o středopolaři Luboši Tusjakovi, jemuž přišla repre pauza také vhod: "Limitovala mě viróza. Měl jsem teploty, tak jsem to přes reprezentační přestávku vyležel. Už se cítím dobře. Musíme doma vyhrát. Příbram je mančaft jako každý jiný. Obzvlášť po tom, co jsme předvedli na Slovácku, musíme doma získat tři body," nechal se slyšet záložník, s jehož slovy souhlasí také opora záložní řady Karol Kisel: "Věřím, že navážeme na naše dobré předchozí domácí vystoupení a že potvrdíme, že jsme doma silní, což je základní předpoklad pro to, abychom byli v lize úspěšní,“ zakončil nejlepší střelec týmu Kisel na oficiálních stránkách pražského celku.