Hamburk uhrál remízu 1:1 v Brémách

Fotbalisté Hamburku půjdou do jarní části bundesligy jako nejbližší pronásledovatelé vedoucího Bayernu Mnichov. Tým HSV uhrál v dohrávce 17. kola remízu 1:1 v Brémách a na lídra ztrácí šest bodů. Třetí Werder je zpět o další dva body.

Domácí poslal ve šlágru kola do vedení Francouz Micoud v nastaveném čase prvního poločasu, čímž částečně napravil zaváhání ze 39. minuty, kdy neproměnil penaltu. Přemožitelé Slavie ze závěrečného zápasu skupiny Poháru UEFA vyrovnali ve druhém poločase, kdy se poprvé v bundeslize trefil talentovaný mladík Kucukovic.

David Jarolím v dresu Hamburku odehrál 87. minut, jeho reprezentační kolega Jan Polák z Norimberku vydržel na trávníku v druhé dohrávce jen poločas. Patnáctý Norimberk sahal na hřišti Herthy Berlín dokonce po výhře, ale i toto utkání nakonec skončilo remízou 1:1.

Německá fotbalová liga se znovu rozběhne 28. ledna.

Výsledky - 17. kolo:

Brémy - Hamburk 1:1 (45+1. Micoud - 67. Kucukovic), Hertha Berlín - Norimberk 1:1 (86. Madlung - 55. Sajenko)