Messi, Nezmar, Terry Hušák... co nabízí nový Hattrick dál?

Messi, Nezmar, Terry Hušák... co nabízí nový Hattrick dál?

Ve čtvrtek 20. prosince vpadne na stánky nové číslo magazínu Hattrick s maxi plakátem, podpisem a původním věnováním čtenářům od Lionela Messiho, jehož časopis navštívil v jeho barcelonském sídle. Kromě toho dojde i na třetí díl kauzy Sazka, ve kterém se dozvíte, kolik desítek milionů bral ročně Aleš Hušák. A co uvnitř zimního čísla najdete dále?

- Kauza Křetínského taška aneb Stojí některá média na straně zločinu? Vysoce postavený funkcionář českého fotbalu tvrdí, že ano: „Jaké další důkazy by novináři ještě chtěli!?“

- Polohaná fanynka Zbrojovky Brno, modelka a moderátorka, Gabriela Partyšová otevřeně mluví (nejen o fotbale) v rubrice DOTAZNÍK.

- Z kapitána rázem v partě odpadlíků. Vše o osudu Johna Terryho se dozvíte v prosincovém HATTRICKU v rubrice IDIOL!

- Víte, kdo dal vůbec první reprezentační gól za český národní tým? Říkali mu Pinda! Unikátní povídání o prvním českém střelci čtěte v rubrice STORY HATTRICKU.

- Jak se stát z italského ministranta anglickým mistrem? Ojedinělý příběh kouče Manchesteru City s názvem MANCini City čtěte v rubrice OSOBNOST.

- Promovaný inženýr Jan Nezmar skončil ve Slovanu Liberec s fotbalem. Na co nejraději vzpomíná a čeho lituje? Čtěte v INTERVIEW HATTRICKU.

- Šestnáctistránková příloha „Takový byl fotbalový rok 2012“. Dvanáct nejlepších příběhů či osobností končícího EUROroku.

- Nejlepší podzimní jedenáctku Gambrinus ligy, kterou HATTRICKU pomohl dát dohromady Luděk Zelenka, najdete v rubrice TOP 11.

- Dva plakáty – PORTUGALSKO, semifinalista mistrovství Evropy 2012 a přemožitel Česka na EURO 2012, a VLADIMÍR DARIDA (Viktoria Plzeň).

- MAXI PLAKÁTY: Kromě LIONELA MESSIHO (s podpisem a věnováním) zkušený stoper JIŘÍ JAROŠÍK (Sparta Praha)..

- V rubrice KARTOTÉKA najdete tentokrát profily legendy z Bayernu Mnichov jménem Claudio Pizarro a Edena Hazarda z Chelsea (talent).

- V rubrice HYDEPARK se kromě tradičního glosátora PETRA „JOHNA“ ULIČNÉHO se svými názory na fotbal představuje moderátor Ligy mistrů z Prima Cool LIBOR BOUČEK.

- V KVÍZU si můžete prověřit své znalosti o GAMBRINUS LIZE.

Pokud si jej chcete předplatit na celý rok, stojí to jen 550 korun. Ušetříte ročně 240 Kč! Tato nabídka ovšem platí pouze do konce roku 2012, tedy 31. prosince 2012.

[img id="40593"]