Tecl: Věřím, že poslední slovo k přestupu budu mít já

Tecl: Věřím, že poslední slovo k přestupu budu mít já

Jihlavští fanoušci vybrali svého kapitána Stanislava Tecla "Hráčem podzimu". Mladík, kolem něhož krouží Viktoria Plzeň, ovládl anketu s jasnou převahou před veterány Kolouškem a Blažkem. Co nejlepší střelec Komňackého výběru pronesl dva týdny před startem zimní přípravy?

O umístění na 13. místě v podzimní části ankety Zlatý míč...


"Dosáhl jsem hodně příjemného umístění, které je zároveň ohromně zavazující a motivující do další práce. Rád bych nezůstal jen u této pozici a posunul se třeba ještě výše."

O první polovině Gambrinsu ligy...


"Osobně jsem rozhodně nečekal, že se mi bude tolik dařit a vstřelím 10 ligových a 2 pohárové góly. Navíc jsem poprvé skóroval i za reprezentaci U-21. Vydařených zápasů byla celá řada, ovšem asi žádný z nás nezapomene hned na ten první na Slavii Praha, kde jsme vedli 0:3 a nakonec jsme remizovali 3:3. Takový zápas už asi nezažijeme. Bohužel, v závěru podzimu vše zabrzdilo zranění. To mne mrzí, za výborným podzimem zanechalo menší kaňku."

O současném zdravotním stavu a vyhlídkách na rok 2013...


"Pravidelně docházím na rehabilitaci k našemu fyzioterapeutovi. Jinak už normálně běhám a funguji, jsem připraven na start zimní přípravy. S klukama si pravidelně chodíme zahrát hokej a užil jsem si pohodový týden ve Špindlerově mlýně na běžkách. Především se chci stoprocentně uzdravit a dostat do formy. Rád bych Jihlavě pomohl k záchraně v Gambrinus lize. Vše další se bude odvíjet od mé výkonnosti."

O vážném zájmu plzeňské Viktorie...


"Tento zájem samozřejmě vnímám a sleduji. Jsem pravidelně informován ze strany mého manažera Pasky. Věřím, že poslední slovo k tomu, kam se případně bude ubírat moje další fotbalová budoucnost, budu mít já."