Kubík: Dva hráče už jsme přivedli a teď bychom rádi posílili útok

Kubík: Dva hráče už jsme přivedli a teď bychom rádi posílili útok

Silvestrovské derby letos skončilo dvojitým vítězstvím Slavie. Vyhráli jak internacionálové (8:5), tak i veteráni (7:2), na čemž měl velký podíl dvěma góly Luboš Kubík. Oslavil tak nedávné jmenování do funkce manažera pro sportovní rozvoj. Rád by, aby výhry nad Spartou inspirovaly i současný tým Slavie.

"Klukům to určitě na začátku přípravy připomenu. Kéž by podobně kluci hráli i v ligovém derby. Doufám, že příští rok budou jen vítězství a konečně dostaneme Slavii tam, kam patří," řekl Kubík. "Po takovém vítězství se bude Silvestr slavit o to lépe," dodal.

Na hřišti se potkal s několika svými bývalý spoluhráči včetně Iva Knoflíčka, se kterým v osmdesátých letech emigroval do zahraničí. "Hrálo se nám velmi dobře. S Ivem jsme se dnes potkali párkrát na hřišti a na lavičce jsme se shodli, že jestli se vrátí k moci komunisti, tak zase utečeme," řekl.

Nyní však bude z role manažera usilovat o pozvednutí Slavie, kde má na starosti zejména příchody posil. "Dva hráče už jsme přivedli a teď bychom ještě posílili útok. Uvidíme, jak se nám to podaří. I když je pravda, že na příchodu Marcela Gecova já zásluhu nemám. Ale na příchodu Milana Bortela už nějakou mám," řekl.

"S letošním rokem jsem spokojený, a když nějakým způsobem přispěji k tomu, aby se příští rok dařilo Slavii, tak budu spokojený ještě víc," dodal.